„Jak někdo tohle muže udělat člověku, který už tady není? Jsme z toho velice smutní a nechápeme, proč to někdo udělal. Proč jsou lidi tak zlí? Jak takový člověk muže vůbec spát?“ klade si otázky sestra Davida Markéta Mrázková.

Pomníček rodina krátce po jeho poničení, ke kterému došlo 26. října, na své náklady opravila. „O peníze nám vůbec nejde, jde nám o morálku takových lidí. David byl hodný člověk, neublížil by ani mouše, tak proč?“ neskrývá rozhořčení Markéta Mrázková.

K tragédii mezi Žatcem a Kadaní došlo 19. dubna 2010, kousek nad Roklí naráz vyhasly životy čtyř žáků podbořanské střední školy. Mladý řidič, který vezl další tři mladíky, na cestě z Kadaně do Podbořan vjel do protisměru a s osobním autem narazili přímo do protijedoucí liazky. Všichni čtyři byli na místě mrtví. V místě je pietní místo, které tragédii připomíná.

Mohlo by vás zajímat: Lavičky, květiny, mlatové cesty. Zoopark promění hlavní trasu v promenádu

Zdroj: Deník/Miroslava Šebestová