Ahoj do Česka,

právě jsem trochu naštvaná, chtěla jsem se po obídku trochu prospat, ale nějak to nevyšlo. Nejdřív uklizečka, že prý abych měla prázný odpadkový koš a kdesi cosi, vůbec jí nezajímalo, že mám po závodech a klidně maká:-))))).

Potom mě budili ostatní sportovci na chodbě a nakonec volali nějací novináři, proč jsem se po rozplavbě na 200 znak tvářila tak naštvaně… K tomu se ještě dostanu, to jen na vysvětlenou, že ani na olympiádě se člověk nevyspí…

Můj druhý a možná poslední závodní den v Londýně zatím prožívám stejně jako ten první. Se stejným úspěchem (postup z rozplaveb a český rekord) i se stejným stresem. Zase na mě totiž prdly plavky. To je k vzteku, zhubla jsem, všechno je mi velký, ale plavky na mě praskají. Asi je to tou formou, musí někudy ven:-)))).

Měla jsem do Londýna troje závodní, dvoje už mi praskly, vždy před rozplavbami a ty třetí už mají docela dost najeto. Ještě, že je tu táta, už mazal do města koupit nové. Plavecký svaz mi sice dal nové, ultraturbosupermoderní, ale ty mi nevyhovují, takže musím shánět starší typ.

Pro tátu je to trochu bojovka a večer uvidíte, jestli uspěl, nebo jsem šla semifinále nahá… Za chvíli jedou na kanálu pro vodní slalom Volfíci (Volf -Štěpánek) a Štěpka Hilgertová, mám sice lístky, ale nechám je propadnout, musím odpočívat před večerem. To až zítra (pátek) jdu na basket ČR-USA.

Dopolední start mi vyšel hodně dobře. Český rekord o 73 setin (2:10,03) a hlavně postup do semifinále. Tady si všichni mysleli, že postoupím hladce, ale bylo potřeba plavat hodně pod rekord, naštěstí se mi závod povedl takticky, nic jsem kupodivu nezvorala. Docela hodně holek tady plave pomaleji než jindy, naštěstí se to netýká mě.

A teď k tomu, že prý jsem byla po doplavání naštvaná. Vůbec ne, já byla úplně kožená! Jasně, chtěla jsem plavat pod 2:10 a prolomit další hranici, ale zas taková sranda to není:-))) ). Ale nebyla bych to asi já, kdybych přece jenom nebyla trochu nespokojená, ty tři setinky tam prostě jsou a já budu večer rubat jak hovado, abych to dala. Šanci na finále mám sice malou, ale snad se holky vyblázní proti sobě, přepálí začátek a vyhnijou:-)))).

Jestli se mi to povedlo, to budete vědět večer, já vám všem díky za krásné vzkazy a podporu…

Simona Baumrtová