Milujete cestování, vůni dálek, dobrodružství a adrenalin? Pak se již dnes vydejte do jirkovského kina. Právě tam v 18:00 hodin přijede Expediční kamera 2013.

Expediční kamera je filmovým festivalem o skutečném životě, divoké přírodě, extrémních zážitcích a sportech. V jirkovském kině promítání začíná v 18:00 hodin a končit bude okolo 22. hodiny. Těšit se můžete na sedm zajímavých filmů a jeden bonusový. Když nestihne začátek, nevadí. Přijít můžete kdykoli. Pořadí filmů si navíc budou moct určovat diváci sami. Vstupné stojí devětašedesát korun a součástí večera bude také losování o zajímavé ceny.

Pokud se vám zítřejší den příliš nehodí, nemusíte zoufat. Mezi sto padesát měst České republiky, v nichž proběhne největší cestovatelská a outdoorová akce u nás, se opět zařadil i Chomutov.

Také kino Svět nabídne večer plný dobrodružství, napětí, úžasných záběrů i výkonů. Chomutovské kino rozdělilo celý večer do dvou bloků, mezi nimi proběhne beseda s protagonistou jednoho filmu, Jakubem Šedivým „Kajmanem", zástupcem světové špičky ve sjíždění extrémní divoké vody na kajaku.

Kino Svět nabídne Expediční kameru již v pátek 22. března v 17 hodin. Předpokládaný závěr je kolem 22. hodiny. Vstupné stojí sto korun.

Podrobnější popisy jednotlivých filmů najdete na expedicnikamera.cz.