Poutníci se sejdou v sobotu 10. března v 10 hodin u orasínské kaple Bolestné matky Boží, odkud se vydají do Květnova ke kostelu navštívení Panny Marie. Mezi 11 hodinou a polednem dorazí do Blatna, kde jejich pouť na chvíli přeruší oběd v penzionu U Štěpána.
Následovat bude prohlídka kostela sv. Michala v Bečově, poutníci projdou Bezručovým údolím a dorazí do kavárny a pražírny Café Jacques naproti chomutovské radnici. „Můžete se k nám připojit i na trase, tibetské vlajky jsou vítány,“ vzkázal orasínský umělec Josef Šporgy, který pochod uspořádal loni poprvé. Provázel ho akademický sochař Jiří Němec.