Taková soutěž tady ještě nebyla. Během tří měsíců jsme našim čtenářům rozdali ceny za více než dvacet tisíc korun. A nedávno došlo i na tu hlavní, kterou věnoval hlavní partner naší soutěže chomutovský hypermarket Globus. XBOX Kinect s volantem a hrou vyhrála čtyřiašedesátiletá Anna Šebková z Chomutova.

„Jsem trochu nervózní," přiznala důchodkyně během předávání, které se odehrálo právě v Globusu za přítomnosti šéfredaktora Josefa Duška a ředitele hypermarketu Martina Prošky. Na vysvětlenou ještě dodala tradiční formulku. „Ještě jsem totiž nikdy nic nevyhrála."

Ale nebylo proč být nervózní. Paní Anna během naší tříměsíční soutěže poslala do redakce nejvíc soutěžních kuponů a zaslouženě vyhrála. A to přesto, že ve velkém se do posílání pustila až v polovině soutěže. Ale pak to stálo za to, v jednom týdnu skoupila přes třicet novin, aby si své vedení pojistila!

Cenu věnuje svému sedmiletému vnukovi, ale jak v rozhovoru přiznala, klidně si zahraje s ním pokud ji to naučí…

S odměnami nekončíme!

Před časem jsme slíbili, že budeme své čtenáře rozmazlovat různými cenami a odměnami. Už touto soutěží jsme to naplnili beze zbytku. Celé tři měsíce jsme každý týden předali jednu cenu, vždy minimálně za pět stovek. Ale byly i takové, které měly hodnotu pěti tisíc.

A všechno byly ceny okresní. Poukázka do místního hračkářství, pizzerie, prodejny kol, permanentky do zooparku, vstupenky na představení, karta Aquasvět, kryolipolýza v místním salonu…

Co takhle permici na Piráty?

A hodláme v tom pokračovat. Tento týden běží soutěž o dvě poukázky na brýle. A připravené máme ještě další ceny. Zbystřit by měli třeba fanoušci hokeje. Během srpna totiž proběhne soutěž o dvě permanentky na nadcházející sezonu Pirátů Chomutov! Bližší informace přineseme už příští týden!

Stačí nás pravidelně číst a kupovat. Tak do toho!

„Když jsem viděla pořadí, rozhodla jsem se vyhrát za každou cenu"

Rozhovor s vítězkou velké soutěže a dlouholetou čtenářkou Chomutovského deníku Annou Šebkovou

Nejprve posílala jen dva nebo tři kupony kvůli týdenním cenám. Pak si ale řekla, že hlavní cena by byla výborný dárek pro vnuka. Tak se do toho obula a asi od poloviny soutěže začala posílat každý týden přes deset kuponů. Jednou jich přišlo dokonce 34! Vítězství ji nemohlo utéct, neměla konkurenta. A jak prozradila v našem rozhovoru, klidně si zkusí na XBoxu s vnukem něco zahrát.

Jak jste se vlastně o naší soutěži dozvěděla?
Z vašich novin, jsem vaše dlouholetá čtenářka.

Zlákaly vás týdenní ceny nebo jste od začátku chtěla tu hlavní?
Nejprve jen ty týdenní. Vyhrála jsem třeba kupon do pizzerie.Když jsem pak kupóny stříhala řekla jsem si, že XBOX by byl skvělý dárek pro vnuka a šla do toho(úsměv).

Kde jste Chomutovský deník kupovala nebo sháněla, abyste měla dost kuponů?
Každé ráno jsem noviny kupovala u nás v tabáku. Když tam byl kupón, dokoupila jsem více novin v marketech.

Váš nástup nikdo nezachytil, takže jste nakonec vyhrála bez konkurence. Ale byla jste připravena i na tužší boj?
Když jste poprvé zveřejnili pořadí a viděla jsem, že jsem první, rozhodla jsem se vyhrát za každou cenu.

Takže výhru, Xbox Kinect, dáte vnukovi?
Přesně tak. Je to pro něj překvapení, určitě bude mít radost. Ale pokud mi ukáže jak na to, určitě si taky zahraji.