„Součástí castingu bude disko show a soutěže o ceny i pro návštěvníky klubu. Večer tak bude mít zábavný charakter, nejde jen o to „pozorovat dívky“, je to koncipováno tak, aby se zkrátka pobavil každý,“ říká k sobotnímu castingu Anna Zázvorková z pořádající agentury Promo & Zazvorkova.eu.

Castingem bude provázet moderátor Marek Leština. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení mostecké zpěvačky Kamily Hubáčkové nebo na Zumba Dance Show. Do mosteckého klubu zavítá například i zpěvák Michael Foret. Vstupenky na zábavnou akci lze zakoupit i na místě, a to za osmdesát korun.

„Na sobotním castingu bude do finále vybráno deset dívek odbornou porotou. Dvě dívky vybere publikum,“ dodala Zázvorková. Z toho vyplývá, že čím více fanoušků přijde dívku do klubu podpořit, tím větší šanci má v této kategorii na úspěch.

Do soutěže o nejkrásnější dívku severních Čech se již přihlásilo na sedmdesát dívek. Mezi nimi je i Tereza Kuncová z Klášterce, která se loni stala Miss Královské Kadaně a Galina Abrahámová, jež se stala ve stejné soutěži druhou vicemiss. Tváře všech soutěžících si zvědavci mohou prohlédnout na Facebooku.

Soutěž je určená dívkám od 16 do 22 let a příhlášky již byly uzavřeny.