Snažíte se zhubnout do plavek? Začali jste zdravě jíst a sportovat, ale stejně se bojíte, že do léta ploché bříško mít nebudete? Chomutovský deník vám společně s chomutovským Salonem Siluet pomůže. Nabízí totiž poukaz na kryolipolýzu, tedy jednu z nejúčinnějších neinvazivních liposukcí, v hodnotě pět tisíc korun.

„Pokud jste už nastartovali fázi zdravého životního stylu, začali jste více sportovat a pozměnili jídelníček, ale přesto byste proces hubnutí chtěli urychlit, je tohle příležitost právě pro vás," láká majitelka Salonu Siluet Růžena Vinterová.

Liposukce bez kapky krve

Kryolipolýza je v podstatě liposukce bez jehel a skalpelů. Speciální přístroj nasaje vaši kůži i s podkožním tukem a právě ten zmrazí. Tukové buňky tak odumřou a v průběhu následujících dní se uvolňují. „Jedno nasátí trvá pětačtyřicet minut," prozrazuje sympatická Růžena Vinterová. Pak už klienti jen čekají na výsledek. „U každého se projeví jinak rychle. Většinou je úbytek patrný zhruba za dva až dva a půl měsíce," informuje paní Vinterová s tím, že u některých žen se obvod bříška znatelně zmenšil již za měsíc. „Nyní je tedy ideální doba, aby se vše do léta stihlo," dodává.

Kryolipolýza se nejčastěji používá v oblasti bříška, právě tam jsou výsledky nejpatrnější. „Dá se diskutovat i o jiných partiích, ale v tom případě nabízím většinou jiné procedury jako například injekční lipolýzu či ultrazvuk. Do soutěže by se měl tedy přihlásit někdo, kdo by rád zapracoval na svém bříšku," říká majitelka salonu.

A kolik se dá vlastně zhubnout?

Výrobce přístroje garantuje dvacet až třicet procent z ošetřeného místa. „Výsledky jsou ale individuální. Záleží také na člověku, jak se k tomu postaví. Pokud jen přijde na ošetření a doma se pak bude dva měsíce cpát brambůrkami, tak změnu nejspíš nepozná," upozorňuje Růžena Vinterová. Výsledky však můžete vidět na obrázku v soutěžním kuponu či na internetových stránkách salonu.

Kryolipolýzu může využít téměř každý. Zmrazit svá bříška si nechávají nejen ženy, ale i muži. „Pozitivní je, že tento způsob liposukce, odbourává tukové buňky postupně a tělo tak není jednorázově zatížené. Netrpí tolik ledviny či játra a díky tomu mohou kryolipolýzu využít i ti, kteří mají zakázané například ultrazvukové ošetření," informuje paní Vinterová.

Chomutovský deník nabízí ve své týdenní soutěži kupon na dvě nasátí v hodnotě pěti tisíc korun. Někdy totiž stačí pouze jedno nasátí, jindy, v případě, že je bříško větší, musí se nasát zvlášť spodní a zvlášť horní část. Čtenáři Chomutovského deníku tak mají možnost získat „kompletní zúžení bříška" zcela zdarma či využít kryolipolýzu hned dvakrát.

Stačí sledovat příští týden Chomutovský deník, najít kupon, vystřihnout ho a doručit do redakce. A nezapomeňte, že až do června soutěžíme každý týden o jednu cenu a také o hlavní cenu - XBOX Kinect s volantem a hrou! Více o soutěži ZDE.

Promo kupon - kryolipolýza.