Výběr zboží dle vlastního uvážení v hodnotě 500 korun v hračkářství Kynšt. A že je opravdu z čeho vybírat se přesvědčíte hned, jakmile otevřete dveře obchodu. „Troufám si říci, že jsme schopni uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka," usmívá se majitel obchodu Tomáš Kynšt.

Bez nadsázky lze konstatovat, že hračkář ani v nejmenším nepřehání. Jeho krámek vypadá jako barevný dětský ráj. Rozmanitost zboží nebere konce. Na výběr je snad z tisíců hraček. „Kdybych měl uvádět nějaké číslo, tak máme dobře přes deset tisíc druhů hraček. Samozřejmě dohromady, od těch pro úplně nejmenší až po hračky pro teenagery," vypočítává Kynšt a pokračuje, „snažíme se reagovat na veškeré novinky na trhu. Děti i rodiče u nás najdou nejmodernější a nejnovější trendy. A nezáleží na tom, jestli je to z oblasti stavebnic, panenek, her nebo elektronických hraček. "

Je vaše ratolest typem dítka, kterého obyčejné hraní moc neoslovuje? Nevadí. Pořiďte mu experimentální laboratoř, funkční skleník nebo mravenčí farmu. Dívky si pro změnu mohou vytvořit vlastní parfém, balzám nebo zbrusu nový druh mýdla.

Malý obchod ovšem nejsou pouze hračky. Krom nich tady pořídíte třeba zboží papírenské nebo potřeby do školy. „Záběr máme velký. A kdyby u nás někdo něco nenašel, není problém zboží objednat," uklidňuje prodejce.

Poukaz je druhá cena naší velké soutěže, ve které hrajeme každý týden o jednu cenu a celkově o XBOX Kinect! Stačí sledovat příští týden Chomutovský deník, najít kupon, vystřihnout ho a poslat nebo donést do redakce. Více o celé soutěži, která začala v dubnu, si můžete přečíst ZDE.

Promo - hračky.