Tak tohle tu vážně ještě nebylo! Redakce Chomutovského deníku sehnala od svých partnerů pro své čtenáře ceny skoro za dvacet tisíc korun a hodlá je během čtvrt roku rozdat.

Za třináct týdnů celkem třináct cen. Každý týden budeme hrát o jednu. A na konci ještě jeden nejaktivnější soutěžící vyhraje hlavní cenu – XBOX 360 Kinect, herní konzoli, při které se pobaví celá rodina (více o ní dole). Tu do soutěže věnoval chomutovský hypermarket Globus, náš hlavní partner (pohled do zákulisí Globusu najdete ZDE).

Ale i týdenní ceny budou stát za to. Máme připravené roční permanentní vstupenky do zooparku, přislíbené lístky na kulturní akce, zajímavé hračky z hračkářství Kynšt v Ruské ulici, poukazy či elektroniku.

Týdenní ceny

1. týdenní cena (2. - 6.4.):  Dvakrát dvě vstupenky na Maďarské dny ve Švermáku
Kupony vyšly ve čtvrtek a v sobotu. Výherci: Naděžda Janáková (na pátek) a Tomáš Znamenáček (na sobotu)
2. týdenní cena (8. - 13.4.):  Poukaz na hračku v hodnotě 500 korun 
Kupony vyšly v pondělí a sobotu. Výherkyně: Lenka Holubová
3. týdenní cena (15. - 20.4.): Dvě vstupenky na pořad Na stojáka 
Kupony vyšly v úterý a pátek. Výherkyně: Zdenka Mocková
4. týdenní cena (22. - 27.4.): Celoroční permanentní vstupenka do zooparku
Kupony vyšly v úterý a sobotu. Výherce: Marie Votavová
5. týdenní cena (29.4 - 4.5.): Kryolipolýza za 5000 korun 
Kupony vyšly v úterý a pátek. Výherce: Eva Dolejší 
6. týdenní cena (6. - 11.5.): Karta Aquasvět nabitá na 500 Kč
Kupony vyšly v úterý a čtvrtek. Výherce: Václav Čech
7. týdenní cena (13. - 18.5.): Poukaz do obchodu CaA
Kupony vyšly ve čtvrtek a v sobotu. Výherce: Anna Zemanová
8. týdenní cena (20. - 25.5.): Poukaz do pizzerie Mafia
Kupony vyšly v pondělí a v sobotu. Výherce: Anna Šebková
9. týdenní cena (27.5. - 1.6.): Dvakrát dvě vstupenky na Truck trial v Krásné Lípě 
Kupony vyšly v úterý a ve čtvrtek. Výherce: David Janák a Marie Votavová
10. týdenní cena (3. - 8.6.): Poukázka do prodejny Kola Dvořák
Kupony vyšly ve čtvrtek a v pátek. Výherce: Pavel Sekera.
11. týdenní cena (10. - 15.6.): Poukaz na bungee jumping
Kupony vyšly v pondělí a v sobotu. Výherkyně: Anna Šebková


Nebudeme vás trápit žádnými soutěžními otázkami, budeme chtít jenom kupon vystřižený z novin. Týdenní ceny budeme losovat, tu hlavní pak získá bez losování ten, kdo pošle za celý čtvrt rok nejvíc soutěžních kuponů (ať už na ně vyhrál nebo ne). Předáme ji na začátku července, takže ideální cena pro začátek prázdnin.

Naše velká soutěž začala 2. dubna. Více o tom, jak se do ní zapojit, jak soutěžit o týdenní ceny a jak o tu hlavní, si přečtete níže.

Pravidla velké soutěže

Od prvního dubnového týdne budeme každý týden soutěžit o nějakou cenu. O jakou? To se dozvíte vždy v pátečním a sobotním vydání před daným týdnem.

V týdnu následujícím pak ve dvou vydáních vyjde kupon, na který stačí vyplnit jméno a kontakt a donést nebo poslat do redakce. Počet kuponů není omezen – čím více jich pošlete, tím větší budete mít naději na vylosování. Následující středu pak z došlých kuponů vylosujeme výherce.

Zároveň ale budeme všechny kupony přičítat k danému jménu. To bude důležité pro soutěž o hlavní cenu – XBOX Kinect. Tu totiž bez losování získá ten, kdo během soutěžních tří měsíců pošle nejvíce vystřižených kuponů. A to bez ohledu na to, zda na ně už vyhrál nebo nikoli.

Pokud nebudete mít zájem o naši týdenní cenu, ale přesto budete chtít v daném týdnu poslat soutěžní lístky pro hlavní cenu, stačí na kuponu zaškrtnout, že soutěžíte pouze o hlavní cenu a my vás nezařadíme do týdenního losování. Kupony ale přičteme do celkového pořadí.

A pozor! Abychom soutěži dodali šťávu, zveřejníme po dvou měsících pořadí soutěžících, kteří mají „na kontě" nejvíc kuponů. V posledním měsíci se pak může strhnout pořádná vystřihávací bitva o naši hlavní cenu – XBOX Kinect!

Naši předplatitelé mají v soutěži hned několik výhod. Neuteče jim žádný soutěžní kupon, nemusí hledat, ve kterém vydání vyjde. Když je budou poctivě vystřihávat, mají dohromady 26 kuponů, aniž by museli noviny kupovat. Chcete si tuhle výhodu také pojistit? Předplatné (i čtvrtletní) si můžete objednat u Petra Nosála, mobil: 724 117 029.


Sledujte a kupujte Chomutovský deník!
 

Tichý, elegantní a výkonný. Xbox Kinect, rodinná zábava

Xbox 360 Kinect. Hlavní výhra naší soutěže!Sedíte doma, venku prší, televize nenabízí žádný program a vy potřebujete zabavit nejen sebe ale i své děti? Nudí vás už deskové hry? Proč nezkusit herní konzoli. Proč nezkusit Xbox 360 Kinect. Uchvátí vás, uchvátí děti. Přinese všem nikdy nekončící a stále novou zábavu. S Xboxem se doma již nikdy nudit nebudete.

Kinect změní váš obývací pokoj na fotbalový stadion, atletické hřiště světového renomé, bowlingovou dráhu, posilovnu nebo boxerský ring a vy přitom nevyskočíte z bačkor.

Chcete poslat svého soupeře k zemi a kochat se, kterak rozhodčí odpočítává jeho knock-out? Chcete závodit na bobech, na lyžích, uspořádat doma taneční párty nebo snad toužíte protáhnout své tělo takovým způsobem, že sprcha po dokončení tréninku bude nutná? Není nic lehčího.

Díky Kinectu hrajete celým svým tělem. Nepotřebujete do ruky žádný ovladač. Pohybový senzor reaguje na každý váš pohyb a od základů mění způsob, jakým hrajete.Využíváte pouze svůj hlas, pohyby nohou, rukou, hlavy. Využíváte své rychlosti, obratnosti a postřehu. Vše je naprosto přirozené a intuitivní.'

S Xboxem můžete zažít dobrodružství, o kterých jste doposud pouze četli a na která jste chodili do kin. S Xboxem není problém vstoupit do příběhu Hvězdných válek a pokusit se osvobodit osvobodit rytíře Jedi, navštívit s Harry Potterem školu v Bradavicích nebo vychovávat vlastního tygra.

Xbox je vhodný všem věkovým kategoriím. Nezná omezení. Díky svým parametrům není vhodný ale jen ke hraní. Svou multifunkčnost dokazuje například bezdrátovým připojením k internetu, vysoce kvalitním přehráváním vašich dvd filmů a neméně kvalitnímu přehrávání muziky.

Jednu nevýhodu ale přeci jen má. Už ho nebudete chtít opustit.

Parametry XBOX 360 Kinect

Výška 300 mm
Hmotnost 1000 g
Šířka 310 mm
Hloubka 180 mm
Typ vnitřní paměti Flash
Kapacita vn. paměti 4 GB
Mechanika DVD-ROM
HDMI Ano
USB 5x 2.0: 5
3.0: 0
Integrovaný mikrofon Ano
LAN (Ethernet) Ano
WiFi Ano
Podpora paměťových karet Ne
Procesor IBM Power, 3 jádra
Operační paměť 512 MB DDR3
Grafická karta ATI R500
Rozlišení HDTV 480p, 720p, 1080p, 1080i
Maximální rozlišení 1920×1080
Podpor. formáty DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA, MP3, JPEG