Strážníci v Jirkově se soustředí na pejskaře, kteří po svých miláčcích neuklízí. Dokonce tomu přizpůsobili své služby. Jak a proč? A jaká pokuta vám hrozí za neuklizené exkrementy? To se dozvíte v úterním vydání Chomutovského deníku

Lidem z paneláků na Kamenné se nelíbí, že jim chce město před domy stavět nové hřiště. Zdá se vám to jako nesmysl? Kdepak, sepsali dokonce petici. Jak s ní na městě pochodili a co jim vlastně vadí? To se dozvíte na straně 3. Na stejné stránce přinášíme ohlédnutí za sobotní "férovou" snídaní v Kadani.

Na straně 8 pak znovu otiskujeme prvních patnáct soutěžních psíků a hafanů, kteří soutěží o psa měsíce května. A nejen jejich fotografie, ale především soutěžní kupon, který může ještě promluvit do pořadí v hlasování (najdete ZDE). Novinové kupony jsou totiž za padesát hlasů!

Na okresní sportovní stránce přinášíme aktuální výsledky a reportáže ze softbalu, fotbalu či národní házené, na regionálním sportu pak najdete také informace o chomutovských Pirátech. Ti zahájili suchou přípravu, jejíž podobu nám poodhalil trenér Čelanský. Zapojili se do ní i tři nové posily, o jejichž zařazení do týmu už má trenér jasno, stejně jako o brankářské dvojce. 

Čtěte úterní Chomutovský deník