Jan Richter (ANO 2011)Zdroj: archiv

Jan Richter, ANO 2011

48 let, Kadaň

Pedagog, vychovatel v zařízení náhradní výchovné péče. Předsedá oblastní organizaci v Chomutově i krajské v Ústeckém kraji. Za hnutí byl v roce 2014 zvolen zastupitelem města Kadaň a letos také do zastupitelstva kraje. na kandidátce byl na druhém místě.

Marek Hrabáč (ANO 2011)Zdroj: archivMarek Hrabáč, ANO 2011
43 let, Chomutov

První náměstek primátora v Chomutově. V roce 2014 byl lídrem hnutí v komunálních volbách, na kandidátní listině do kraje byl zvolen na devátém místě.

Darina Kováčová (ANO 2011)Zdroj: archivDarina Kováčová, ANO 2011
30 let, Jirkov

Pracuje jako učitelka na Gymnáziu v Kadani, kde vede mezinárodní výměnný program. V roce 2014 ji lidi zvolili do obecního zastupitelstva v Jirkově, nyní se stane i krajskou zastupitelkou. Dostala se tam díky velkému úspěchu svého hnutí z dvacátého místa na kandidátce.

Jaroslav Komínek (KSČM)Zdroj: archivJaroslav Komínek (KSČM)
41 let, Chomutov

Krajský radní pro dopravu. Šéf komunistů v Chomutově byl již loni zvolen do krajského zastupitelstva a usedl také v krajské radě. Zároveň je městským radním v Chomutově. Letos za svou stranu kandidoval na třetím místě.

Ladislav Drlý (KSČM)Zdroj: archivLadislav Drlý (KSČM)
62 let, Chomutov

Někdejší senátor a nyní krajský radní pro oblast investic. Stejně jako jeho stranický kolega Komínek zasedá kromě krajské také v městské radě v Chomutově. Letos se do krajského zastupitelstva dostal z dvanáctého místa.

Radek Štejnar (ČSSD)Zdroj: archivRadek Štejnar (ČSSD)
49 let, Jirkov

Dlouholetý starosta Jirkova, který svůj post obhájil i v posledních komunálních volbách. Ze čtvrtého místa se na kandidátce své strany dostal letos také do krajského zastupitelstva.

Jiří Kulhánek (ODS)Zdroj: archivJiří Kulhánek (ODS)
54 let, Kadaň

Dlouholetý a oblíbený starosta Kadaně, který ve svém městě dokázal vždy volby drtivě vyhrát, přestože jeho straně se jinde nevedlo. Do krajských voleb šel jako lídr a poprvé tak usedne také v krajském zastupitelstvu.