„Značky jsou tam týden dopředu, ale přesto každý den, kdy čistíme, necháme odtáhnout tak pět aut,“ popisuje Samir Kharboutli z provozovny Čistění města technických služeb.

Vozy, které jejich majitelé včas neodklidili, pak překážejí těžké technice a pracovníci tak nemohou uklidit všechna místa. Podle Kharboutliho je zatím situace podobná té loňské, tedy co do počtu odtahovaných aut.

Jejich majitelé se pak dočkají dvou nepříjemných překvapení. Nejenže nenajdou auto tam, kde ho nechali stát, navíc zaplatí za nechtěný odtah.


Data a ulice, které se čistí v Chomutově, Jirkově, Kadani a Klášterci nad Ohří:

CHOMUTOV

Už proběhlo:
Palackého za SZŠ, Vodních staveb vč. Zadních traktů a parkoviště, Sídl. Zd. Štěpánka, Školní, Vršovců, Vikové - Kunětické, Čechova, Smetanova, Legionářská, Purkyňova, Meisnerova, Křižíkova, Náměstí TGM, Školní, Čechova, Rokycanova, mjr. Šulce, Nám. Dr. Beneše, Spořická, Školní, Poděbradova + vnitroblok, Wolkerova, Nádražní, 28. října, Školní, K. Světlé, zadní trakt u MÚ - Podkova, Zborovská, Za Zborovskou, Bezručova, Dehtochema, cykl. stezka podél Chomutovky
Úterý 13. 4. – U Větrného mlýna, V Přírodě, Šmilovského, U Plynárny, Na Moráni, Dolní, Beethovenova, Na Moráni - k Masokombinátu - Dvůr Anna
Středa 14. 4. – Dukelská, Vodní, Žerotínova, Sladkovského, Ctiborova, Raisova, Jugoslávská, Pražská, spojka Pražská - Dukelská - průmyslová zóna, k dolu J. Žižky
Čtvrtek 15.4. – Kochova, Holečkova, Prokopova, Daliborova, Meisnerova, M.Gorkého, Pionýrů, Bělohorská, Haškova, Spořická
Sobota 17.4. – Edisonova a Dr. Jánského - vždy následující sobotu
Úterý 20. 4. – Jakoubka ze Stříbra, Puchmayerova, Klostermannova, Husovo nám., Revoluční, Příční, Nerudova, Libušina, Na Příkopech, Puškinova, Ruská, Hálkova, Riegrova, Na Bělidle, Křivá po Alf. Muchy - chodníky, Farského, Mánesova
Středa 21.4. – Partyzánská, Heydukova, Alf. Muchy, Grégrova, Sklepní, Mostecká - část, K. Buriana, Selská, Arbesova, Vinohradská - chodníky
Čtvrtek 22.4. – Mostecká, Kosmonautů, Patočkova, V. Nezvala, Sluneční, Finské domky, Alf. Muchy, Zadní Vinohrady,
Úterý 27. 4. – Čelakovského, Mostecká, Přemyslova, Tom. ze Štítného, Politických vězňů, Dostojevského, Želivského, SNP, Krokova, kpt. Jaroše
Středa 28.4. – Čelakovského, Stromovka, Okrajová, Cyklistická stezka, Přísečnická, Přemyslova, Scheinerova, Maroldova, Krátká
Čtvrtek 29.4. – Blatenská, Zborovská, Škroupova, Jungmannova, Kollárova, Macharova, Štefánikovo nám., Vaníčkova, Vilová, Gutengergova, Mozartova
Úterý 4.5. – Cihlářská, M. Pujmanové, Koperníkova, Vrchlického, Londýnská, Jezerní, Jeseniova, Blatenská, Moravská
Středa 5.5. – Rooseveltova, Lidická, Šafaříkova, Bezručova, Husova, Jiráskova
Čtvrtek 6.5. – Havlíčkova, Erbenova, Hornická, Kostnická, Jiráskova, Zengerova, Gerstnerova, Ak. Heyrovského, Bezručova
Úterý 11. 5. – Hornická, Zengerova, Gerstnerova, ak. Heyrovského, Jiráskova, Erbenova, Seifertova, Havlíčkova, Roháčova, Václavská, Svahová, Lužická, Děvínská
Středa 12. 5. – Alešova, Klicperova, M. Kopeckého, Adámkova, Na Průhoně, Trocnovská, Komenského, Fibichova, Palachova, Sokolská
Čtvrtek 13.5. – Alešova, Kmochova, Dvořákova, Krušnohorská, Čermákova, Resslova, K. Čapka, Podhorská, Višňová, Železniční, lokalita R.D. Filipovy rybníky
Úterý 18. 5. – Kadaňská, škpt. Kouby, V Alejích, Fügnerova, Palachova, Sokolská, Kukaňova, Osvobození, 5. května
Středa 19.5. – Nové Spořice, Potoční, sídl. U Hačky, Osadní, Luční, Polní, obě spojky Luční - Osadní, zóna EATON
Čtvrtek 20. 5. – Lipská, El. Krásnohorské, Mýtná, Kosmova, Hraničářská, Třebízského, Blanická, Sládkova, Sukova
Úterý 25.5. – El. Krásnohorské, Hraničářská, Blanická, Slezská, Sládkova, Sadová, Zdravotnická
Středa 26. 5. – Blatenská, Na Spravedlnosti, Lipanská, V Zahradách, Winterova, Šrobárova, Kozinova, Jabloňová, U Třešňovky, Barákova, Na Vyhlídce, Na Lucině, Pod Strážištěm, Dobrovského, Blatenská - okály, Pod lesem, Ve Stráni
Čtvrtek 27. 5. – Březenecká - Stavbařská, vozovky a parkoviště u čp. 4689,4596, 4750,
Úterý 1. 6. – Březenecká - vozovka za 13. ZŠ, vozovka a parkoviště u čp. 4450 - 4454, ul. Kundratická, parkoviště u bývalého kina Evropa, Dřínovská
Středa 2.6. – 17. listopadu vč. parkovišť, Dřínovská, Holešická vč.parkovišť a plochy, u nákupního střediska
Čtvrtek 3.6. – 17. listopadu, Dřínovská vč. parkovišť, Kyjická vč. parkovišť u domů čp. 4774 - 4777
Úterý 8.6. – 17. listopadu, Hutnická vč. parkovišť
Středa 9.6. – Kamenná, Kamenný Vrch čp. 5282 - 5266 vč. parkovišť a prostranství u 6. ZŠ
Čtvrtek 10.6. – Kamenná - Školní pěšina k nákupnímu středisku, Kamenná k čp. 5119 vč. parkovišť a sjízdných chodníků
Úterý 15.6. – Kamenná od čp. 5163 k nákupnímu středisku, Školní pěšina
Středa 16.6. – Zahradní - vozovky u parkovišť od čp. 5165, 5171, 5174, 5178, 5189, Výletní od čp. 5256 k 5263 vč. parkovišť
Čtvrtek 17.6. – Zahradní - Borová čp. 5161, 5152, 5147, 5151, 5246, 5141, 5143 + malé parkoviště u Střediska služeb
Úterý 22.6. – Zahradní od čp. 5190 vč. parkovišť u čp. 5199, 5203, 5198, Skalková čp. 5204, 5218, 5213 vč. nákupního střediska + parkoviště
Středa 23.6. – Zahradní - Růžová vč. sjízdných chodníků a parkovišť od čp. 5219 - 5224, Pod Břízami od čp. 5225 - 5237, 5245, 5240 vč. parkovišť
Čtvrtek 24. 6. – Písečná - Jirkovská od čp. 5045 - 5057, Dům pečovatelské služby vč. parkovišť + sjízdných chodníků od čp. 5051 - 5053 + 5050 - 5058
Úterý 29.6. – Písečná - Jirkovská od čp. 5000 - 5013 vč. sjízdných chodníků a parkovišť, MŠ čp. 5030 + 5072, jesle čp. 5176 + 5. základní škola
Středa 30.6. – Písečná - parkoviště a sjízdné chodníky od čp. 5012 - 5029 a od čp. 5035 - 5034
Čtvrtek 1.7. – Písečná - nákupní středisko vč. parkovišť od čp. 5063 - 5068
JIRKOV

Pondělí 12.4. – Tkalcovská, Jezerská (1. část), Zátiší, Kludského, Hornická + propojka k privatu Hönig + plocha za domy 1464-71, Obchvatová komunikace - levá strana od PSJ + Staré Vinařice
Středa 14.4. – Ervěnická - pravá strana od KD, parkoviště u KD U sauny, 5.května - až k ul. Jezerská, Budovatelů, Křiţíkova (vč. chodníku do ul. U Dubu), M. Majerové, I. Olbrachta
Pátek 16.4. – Ervěnická - levá strana + Popelkova, Dr. Vrbenského, Gen. Svobody + ul.Pionýrů za domy č.p.1692 -1706, ul.Školní od č.p.1724 k DDM Paraplíčko včetně chodníků u panel.domů
Pondělí 19.4. – Vančurova, Wolkerova, Horova, B. Němcové, Bezručova, Krátká - parkoviště u č.p.1649 -57 + komunikace k MěÚSS (i parkoviště) + parkoviště na CO krytu, včetně chodníků u panel.domů, Chomutovská od ZUŠ ke kostelu, Husova, Hrnčířská, Mlýnská, Slepá
Středa 21.4. – Nový Březenec, část Hrdinů, Nerudova, Olejomlýnská ( z ul. Palackého do ul. Žižkova), Obchvatová komunikace - pravá strana, Pionýrů parkoviště
Pátek 23.4. – ul. Červenohrádecká + přilehlá parkoviště + parkoviště pod poliklinikou, ul. Alešova, AN, ul.a park. za poliklinikou, Na Borku, včetně podchodů a chodníků kolem pan.domů
Pondělí 26.4. – U Stadionu - Mostecká celá ulice + parkoviště před Preciosou, Mičurinova, Studentská - parkoviště u č.p.1253 - 1272 včetně chodníků
Středa 28.4. – Mládežnická, SNP včetně chodníků kolem panel. domů, Žižkova + přilehlé ul. - J.Švermy, Na Stráni, Dukelská, ke garážím z ul. Žižkova, kpt. Jaroše, Denisovo nám.
Pátek 30.4. – Studentská - parkoviště u Úřadu práce, nad Horníkem, proti točně trolejbusu,Vinařická - za Horníkem aţ k mostu u 4.ZŠ, B.Pacholíka + parkoviště
Pondělí 3.5. – K.Marxe - od Koliby ke škole včetně chodníků kolem panel.domů, Pod Přivaděčem + parkoviště + schodiště a chodníky kolem pan.domů, Červený Hrádek (náves i postranní uličky, obě cesty k zámku + parkoviště + cesta ke koupališti, Jezerská (2. část), vyčištění kalové jímky
Středa 5.5. – Smetanovy sady + parkoviště (Pivovarský kopec) + parkoviště MěÚ za lékárnou a za MěÚ, Osvobození, J. K. Tyla, K. H. Máchy, F. Schmieda, Šimkova, Havlíčkovo náměstí, prostor za KD
KADAŇ

Už proběhlo – Kadaňská Jeseň, Brodce, Zásada, stupeň, Prahly, Lomazice, Královský vrch – průmyslová zóna, nádraží Prunéřov, Strážiště I. a II., Strmá, Průmyslová, Želinská, Topolová, Javorová, Jedlová, Habrová, Borová, Lísková, Lipová, Ovesná, Polní, Obránců míru, Žitná, Červeného kříže, Sluneční, Jitřní, Ječná, Skalní, Zeyerova, Věžní, Sukova, nádraží autobusové a vlakové, Zahradní, Nová kolonie, Golovinova, Okály, dětské středisko, Třešňová, Příčná, 100 byt.jed., vycházková cesta, Jana Roháče, Husova, panelák pod Albertem od čp. 1570, pravá část sídliště B od teplárny až po průtah, vrchní částprůtahu.
Pátek 9. 4. – Chomutovská, Bystřická,levá část sídliště B, U Stadionu,koupaliště.
Pondělí 12. 4. – Prunéřov.
Úterý 13. 4. – Brožíkova, Alešova,Mánesova, Fibichova, Klášterecká – včetně okolo věžáku, 1. část Pionýrů, Policie, Kordy.
Středa 14. 4. – sídliště D – 1445-48, 2 parkoviště – u koberců a u hřiště,Dvořákova 1841- 1843, parkoviště.
Čtvrtek 15. 4. – kompletně sídliště D.
Pátek 16. 4. – Poštovní, Dvořákova od Věžičky k průtahu, 2. část Pionýrů, Janáčkova, sídliště, Věžička, parkoviště kino, za poštou Na Podlesí 1468.
Pondělí 19. 4. – Jungmannova, J. Švermy ke kruhovému objezdu, pravá část sídliště A, schodiště 3x, Klášterecká od výměníku po křižovatku
Úterý 20. 4. – Havlíčkova, Masarykova, Fučíkova, V Zahrádkách, Březinova, Máchova, Raisova, Nerudova, komunikace za Delikou, Jiráskova, Lázeňská, část Říční, krátká Fibichova, tržnice, J. Švermy od kruhového objezdu k Mikulovické bráně.
Středa 21. 4. – od 3.00 hodin: část kpt. Jaroše od Rafandy a zásobování až po náměstí, Komenského, pěší zóna, náměstí Míru, Čsl. armády, Vrchlického, Sládkova, Tyršova, Čechova, Žatecká, 2. část Říční, Sokolovská, B. Němcové
Čtvrtek 22. 4. – 5. května, Rafanda, Pastýřská studánka, Koželužská, kpt.Jaroše, Školní.
Pátek 23. 4. – 1. máje včetně chodníku k průtahu, Hřbitovní, průtahové chodníky.
Pondělí 26. 4. – Věžní, chodník u hřbitova, parkoviště u hřbitova.
Úterý 27. 4. – průtah č. 224 od křižovatky s Chomutovskou až po most, včetně parkoviště u servisu.
KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

Čtvrtek 8.4. – 17. listopadu, V Zátiší
Pátek 9.4. – Dlouhá, parkoviště pod Dlouhou
Pondělí 12.4. – Lesní, Větrná po křižovatku . 17. listopadu
Úterý 13.4. – Ječná, Příčná, Žitná, Krátká, Sportovní, Luční
Středa 14.4. – Pionýrů, Lidická, Dukelská, 17. listopadu
Čtvrtek 15.4. – Družstevní, Okružní, Příčná, Lipová, Topolová
Pátek 16.4. – 17. listopadu, Komenského
Pondělí 19.4. – Na Vyhlídce, Mírová
Úterý 20.4. – Pod Stadionem, Královéhradecká
Středa 21.4. – Školní, Budovatelů
Čtvrtek 22.4. – Školní, Sadová
Pátek 23.4. – Sadová, Školní, U Potoka k silnici č.13
Pondělí 26.4. – Řezáčova - Hornické domky
Úterý 27.4. – B. Němcové, Pražská, Za Korkem, Husova
Středa 28.4. – část Komenského, Ciboušovská, Souběžná
Čtvrtek 29.4. – Nádražní, autobusové nádraží
Pátek 30.4. – Silnice č. 13 od ZKL k potoku
Pondělí 3.5. – Silnice č. 13 od II. ZŠ k potoku
Úterý 4.5. – Silnice č.13 od Novohradského ke Slávii, Tyršova
Středa 5.5. – Karlovarská, Ruská, Třebízského, Palackého, Nerudova
Čtvrtek – 6.5. Nám. E. Beneše, Zahradní, Kostelní, část Chomutovská, Čechova, část Třebízského
Pátek 7.5. – Zahradní k mostu, Vodní, Kyselka
Pondělí 10.5. – Rašovické sídliště
Úterý 11.5. – Švermova, Bezručova, Nad Tunýlkem, Rokycanova, Urxova, Žižkova
Středa 12.5. – Průmyslová zóna, Útočiště, Klášterecká Jeseň, Lestkov