Nehoda se stala ve středu večer. Osobní vůz sjel ze silnice R7 poblíž Hrušovan na Chomutovsku a převrátil se na střechu. Ve voze cestovaly dvě ženy a tři děti. První oběť, dítě, zemřelo krátce po převozu do nemocnice. "Ve čtvrtek zemřelo na následky zranění další dítě. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme v tuto chvíli více informací poskytovat," uvedla policejní mluvčí Pivková.

Podle všeho šlo o dítě, které bylo převezeno do pražské Fakultní nemocnice v Motole. Třetí dítě, chlapec, totiž leží ve stabilizovaném stavu v ústecké nemocnici. Tam jsou hospitalizované i obě ženy, a to na úrazovém oddělení.

Šestatřicetiletá řidička ze Žatce projížděla místem kolem šesté hodiny večer. Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo vozovku, kde se auto převrátilo na střechu.  Ve vozidle cestovala kromě řidičky a jejích dvou dětí ještě pětačtyřicetiletá spolujezdkyně také s dítětem. Na místě zasahovaly vrtulníky, které zraněné děti dopravily do nemocnic v Ústí nad Labem a Praze. Více o nehodě ZDE.