Plzeňská pětice zahraje své písně (z těch nejznámějších třeba Šrouby a matice, Františkovy lázně, Hledá se žena nebo Tanči) v netradičním divadelním aranžmá a dokonce s doprovodem orchestru. „Chceme našim posluchačům ukázat, že divadlo není jen Prodaná Nevěsta nebo muzikály Michala Davida, ukázat jim, že divadlo stále žije a může být i zábavné," slibují zajímavou show hudebníci.

Na koncertě, který nese název podle celého turné „O(d) začátku", připomene kapela písně od začátku jejich společné kariéry v roce 2001. Výprava vystoupení bude prý divadelní a velkou roli v ní bude hrát kouzlo okamžiku.

Chomutovský koncert se koná v městském divadle ve čtvrtek 26. února a začíná v 19 hodin. Chomutovský deník si pro své čtenáře připravil jedinečnou soutěž o dvě vstupenky na tento koncert. Až do středy 11.2. budou v tištěném vydání vycházet soutěžní kupony (první vyšel v sobotu), které vám mohou pomoci dostat se na koncert úplně zadarmo! Stačí vystřihnout, vyplnit a dostat do redakce. Čím víc jich bude, tím větší šanci máte na vylosování!