Parta nadšenců, která provozuje cvičení v posilovnách pod širým nebem „Street Hard Workers", se rozhodla uspořádat na podporu cvičení dvoudenní mezinárodní akci v nových venkovních posilovnách v Jirkově a Chomutově. Akce Hard Workout Battle 2015 přilákala o uplynulém víkendu mimo domácích také účastníky z Německa a Slovenska.

Celkovým vítězem dvoudenního klání se stal David Hanáček, druhý byl Jan Guth a třetí Jan Novák. Dařilo se také domácím, v sets and reps ve street workoutu Emotikona smile zvítězil v kategorii nad 85 kg Rostislav Vošický a v kategorii do 75 kg Vladimír Pospíšil. Akci přálo počasí a i když účast nebyla nijak mimořádná, akce se vydařila a sklidila u příznivců tohoto cvičení samou chválu. Na facebooku soutěže mimo jiných akci okomentoval František Randáček: „Jsem velmi rád, že jsem mohl takovouto akci podpořit. Opravdu před Vámi smekám. Na to, že jste po organizační stránce absolutní zelenáči se to opravdu povedlo,"

Pořadatelé chtějí akci zopakovat příští rok. „Chtěl bych poděkovat sportovcům, kteří pomohli nafotit fotky, které použijeme pro vytvoření kalendáře na příští rok. Výtěžek půjde na léčbu leukémie v Ústavu hematologie a krevní transfúze v Praze," uvedl hlavní pořadatel Rostislav Vošický.