Společně se zážitkovým webem letaniproradost.cz jsme pro čtenáře Chomutovského deníku připravili soutěž o tři poukazy na desetiminutový let vrtulníkem.

A uvidíte svůj kraj, Krušné hory, možná i svůj domov. Většinou se totiž startuje z louky u horského hotelu Lesná nebo z pesvického letiště, takže velký kus okresu budete mít jako na dlani. „Když létáme z Lesné, krásně jsou vidět horské vesničky – Bečov, Šerchov nebo i Kalek. A často chtějí lidé vidět Kameničku, to je také nádherný pohled," dodává Petra Zemanová z letaniproradost.cz. Web mimochodem nabízí také lety balónem.

Pasažéři si mohou i sami říci, co chtějí vidět, pilot může trasu upravit podle jejich přání. Musí ale myslet na to, že poukaz je na desetiminutový let. Je možné si však připlatit let delší.

Jak se soutěže zúčastnit? Je to jednoduché – ve třech pátečních vydáních (27. listopadu, 4. a 11. prosince) vyjde v Chomutovské deníku kupon, který stačí vystřihnout a do 14. prosince přinést do redakce. My pak z došlých kuponů vylosujeme tři výherce. Počet kuponů není omezen.

V galerii si můžete prohlédnout pár fotografií Krušných hor z ptačí perspektivy.