Festival se koná 18. července a premiéru na něm budou mít dvě velké pěvecké hvězdy. Na Vysmátém létě ještě nikdy nebyl Miro Žbirka a David Koller. Vedle lety prověřených jmen se v Kadani objeví i méně známá jména jako kapely Zakázaný Ovoce, nebo Hot Pants.

Vedle nováčků a těch nejostřílenějších vystoupí řada dalších převážně zavedených kapel a zpěváků. Chybět nebude Petr Kolář, Wohnout, Harlej, Vypsaná Fixa, Pavel Callta, Mandrage a spousta dalších. Pořadatelé festival neustále vylepšují. I letos přichystali návštěvníkům několik novinek. Jednou z nich je bezbariérový přístup pro vozíčkáře. Pořadatelé mysleli i na vrtochy počasí a tak v areálu postaví několik velkých stanů, takže se lidé budou mít v případě deště kam schovat. Všechno o festivalu najdete na webu: http://www.rockfest.cz.

Pokud se chcete na festival podívat a nechcete utrácet, můžete se pokusit vyhrát volné vstupenky. Stačí když vyplníte a vystřihnete soutěžní kupon z našich novin (kupon bude vycházet do soboty 4. července). Kupon pošlete nebo přineste k nám ho do redakce. Počet kupónů není omezen - čím víc jich přinesete, tím větší šanci máte na vylosování! Třem vylosovaným zavoláme a předáme dvě vstupenky.