Příznivci Monkey Business mohou jásat. V minulém týdnu se totiž konečně dočkali nového alba. Kadaňští fanoušci pak mohou mít radost hned dvojnásobnou. Skupina se totiž vydala na svoji „představovací" tour a jejich čtvrtou zastávkou bude právě Kadaň.

Nové album vedle původních jedenácti písní nabídne i jednu překvapivou coververzi. Společně s legendární americkou písničkářkou Joan Baez vdechli muzikanti z Monkey Business nový esprit její kultovní skladbě Diamonds and Rust. „Joan Baez nám nazpívala party do tří písní tak úžasným způsobem, že jsme zcela zcepeněli. Je to velká osobnost a za to, že se zahodila s naším bezvýznamným souborem, jí patří velký dík," doplňují Monkey Business.

Právě písničky z nového alba, ale i starší hitovky rozezní již tento pátek 15. března kadaňské Orfeum. Koncert začíná již ve 20:00 hodin a všichni fanoušci se budou bavit nejméně do jedenácti večer.

Vstupné na koncert stojí dvě stě padesát korun v předprodeji, na místě pak za lístek zaplatíte tři sta korun. Čtenáři Chomutovského deníku mohou jít na koncert zdarma. Stačí když do dnešních 20:00 hodin pošlou správnou odpověď na otázku: „Jak se jmenuje nejnovější CD této skupiny?" na adresu chomutovsky@denik.cz a připíší své telefonní číslo. Vylosován bude jeden autor správné odpovědi, který získá dva lístky.