Ani transparenty, ani protesty, ani jiná forma nesouhlasu. Sobotní zápas kláštereckého „áčka" proběhl v klidu, stadion ale přesto ovládla pochmurná atmosféra. Na zápas proti Milevsku, kde nastoupil už nový trenér Radek Nerad, vyhlásili akci s názvem „Podpora Michala Jägera a nesouhlas s jeho odvoláním", ke které se mohl přidat každý. Svůj souhlas přitom tak měl člověk možnost vyjádřit třeba transparentem nebo jakýmkoliv jiným způsobem.

Už před zápasem se scházely hloučky lidí před stadionem, téma konverzací bylo jasné. Kauza Jäger mezi lidmi stále vyvolává otázky a mezi fanoušky kláštereckého hokeje dvojnásob. Jedno ale mají lidé společné drtivá většina z nich stojí za ex-trenérem. „U hokeje se pohybuju od mala a Klášterci fandím, jak jen to jde," uvedl místní skalní fanoušek Ondřej Durčiak. „Celá tahle věc mě mrzí a vážně bych byl rád, kdyby se pan Jäger mohl vrátit. Nechal tu za sebou slušnej kus práce," dodal Durčiak. Ani skalní fanoušci však při zápase neprotestovali.

Sám Michal Jäger už má celé situace dost. „Nezlobte se, ale vážně se už o tom nechci bavit. Jako rodina jsme už vyčerpaní a rád bych si už odpočinul. Vše jsem už řekl," sdělil Jäger. Podle něj se Vladimír Dvořák, předseda kláštereckého hokeje, prezentuje v médiích „velkým zájmem a péčí o mládež," nicméně podle Jägera se údajně prakticky nezajímal o dění v týmu, a to ani v situaci, kdy například mužstvo téměř nemohlo kvůli početnímu stavu nastoupit.

Kauza má ale i další „ztrátu". Od juniorů odešel i syn trenéra, který video natáčel. Když si pak uvědomil, co způsobil, tak se rozhodl dobrovolně v Klášterci skončit.