Na Děčínsku leží na silnicích zbytky rozbředlého sněhu po chemickém ošetření. V Krušných horách může být na některých místech na vozovce zledovatělá vrstva sněhu s vyjetými kolejemi. V nižších polohách jsou silnice mokré po chemickém ošetření. Vyplývá to z dopravních informací Ředitelství silnic a dálnic.

Večerní problémy se sjízdností silnic ve Šluknovském výběžku se už podle provozní náměstkyně ředitele Správy a údržby silnic Ústeckého kraje Lenky Holovské podařilo odstranit. Pro kamiony tam kvůli sněhovým jazykům byly nesjízdné úseky mezi Českou Kamenicí a Rumburkem a Jiřetínem pod Jedlovou a Svorem na Českolipsku. "Tam v kopci Šébr jsou problémy časté. Jakmile nasněží jen trochu sněhu, tak kamiony na celoročních pneumatikách ten kopec nevyjedou a zůstanou tam stát," dodala Holovská.

Sněžení se má podle meteorologů objevovat dnes už jen ojediněle, většinou má být skoro jasno až polojasno. Odpolední teploty se budou pohybovat mezi minus šesti a minus třemi stupni Celsia, na horách mohou klesnou až k minus osmi stupňům Celsia. V 7:00 v Krušných horách ale klesaly až pod minus deset stupňů Celsia, což naměřila stanice v Měděnci na Chomutovsku.