Velká hudební show pro celou rodinu míří do Chomutova. Vystoupení plné světelných efektů, výtečných tanečních vystoupení a hlavně oblíbených ,,Šmoula hitů" roztančí nejen všechny děti, ale i jejich rodiče.

Vystoupení je českou verzí slovenského pořadu, který během loňského turné Rozprávkoland 2015 navštívilo přes třicet tisíc lidí.

Producent show Braňo Jančich, pod režisérskou a choreografickou taktovkou Johnnyho Mečocha, se letos rozhodli pokračovat. Všechny texty písní byly přeloženy i přezpívány do češtiny a devadesátiminutová show nejpopulárnějších modrých postaviček na světě tak může putovat i po českých městech. Chomutov je devátá zastávka.

Šmoulí show se koná v úterý 31. května od 17 hodin na chomutovském zimním stadionu. Vstupné je 390 korun a lístky ještě k dispozici jsou.

Vyhrajte s námi vstupenky!Od středy 25. do pátku 27. května bude v tištěném Chomutovském deníku vycházet tento soutěžní kupon. Stačí ho vystřihnout a poslat nebo donést do redakce do pátku, 12.00 hodin. Počet kuponů není omezen. Z došlých lístků pak vylosujeme dva vítěze, každý získá dvě vstupenky v hodnotě 780 korun! Nezapomeňte připsat kontakt, ještě v pátek se dozvíte, zda jste vyhráli.

Zdroj: Youtube