Slibovali jste si začátkem roku, že letos včas zajistíte chatu někde na horách, abyste mohli stylově oslavit příchod nového roku? Dopadlo to tak jako každý rok a ještě dnes přesně nevíte, jak Silvestr prožijete? Nevadí. Chomutovský deník přináší pár tipů, ze kterých si vybere každý.

Nastartujte se pořádným výšlapem

Zkuste na Silvestra 2012 udělat něco neobvyklého a vydejte se do přírody. Právě tam lákají pořadatelé, chomutovští skauti spolu se členy Muzea československého opevnění z let 1936-1938 „NA KOČIČÁKU", na IV. ročník silvestrovského výšlapu Na Kočičák. Výšlap není nijak organizovaný, každý vyjde odkud chce, nutné je ale dojít k Řopíku mezi 12:30 a 14:30 hodinou. Na místě najdete vojenský stan, kde se budete moci občerstvit třeba čajem nebo jiným horkým posilujícím nápojem a venku na ohni si budete moci opéct buřt.
Pokud vám tento výšlap nebude stačit nevadí. V 16:00 hodin se můžete ještě zúčastnit Silvestrovského pochodňového výstupu na zámek Červený hrádek.

Oslavte Silvestr hned dvakrát

V Jirkově se bude slavit Silvestr již v neděli 30. prosince. Od 15:00 hodin je totiž v tamním kulturním domě připraven Falešný Silvestr 2012. Především senioři uvítají Malou muziku pana Vávry, který se bude start o zábavu.

Podruhé pak Silvestr můžete oslavit ještě klasicky 31. prosince, a to například v kulturním domě v Klášterci nad Ohří. Od 20:00 do 23:00 se můžete těšit na Karla Gotta, Kabáty, Team a další hvězdy v podání Las Paegas. Vstupné stojí v předprodeji 180, na Silvestra pak 230 korun. V místní vinárně si můžete předem objednat pohoštění a šampus za akční cenu,a to na telefonním čísle 777 551 864.

Užijte si Silvestr s country

Také milovníci country si přijdou na své. V kadaňském Orfeu je totiž od 19:00 do 02:00 hodin připravena tradiční veselice ke konci roku s ústeckou kapelou Kliďánko. Objednávky a více informací se dozvíte na telefonním čísle 723132620.

Silvestr jako z hororu?

Také restaurace a hospody připravili na poslední den v roce speciální akce. V Chomutově se můžete vydat například do Pepe Lopez, kde je od 20:00 do pěti hodin ráno připraven hororový Silvestr. Vstupné stojí sto korun a nejlepší hororové postavy budou okolo jedné hodiny odměněny zajímavými finančními částkami. Místa jsou ještě volná, ta svá si můžete rezervovat na telefonním čísle 776 320 065.
Silvestr 2012 se bude slavit také v nedalekém PUB restaurantu. Zde mají ještě okolo třiceti volných míst. Těšit se můžete na diskžokeje. Za vstupné 180 korun se můžete těšit na přípitek a chuťovky a drobné občerstvení. Rezervace jsou možné na 776 111 185.

Discoclub Admiral připravil na 31. prosince Silvestr 2012 v plesovém stylu. Dámy vezměte si koktejlky či plesové šaty a pánové oprašte
saka a kravaty. Večerem provede Radek Jirgl a těšit se můžete i na večerní ohňostroj. Vstupné je 50 korun a zbývají zde již jen poslední místa k sezení přímo na diskotéce. Rezervace je možné provádět na telefonním čísle 474 622 944.

Pořádáte také nějakou speciální silvestrovskou akci a chcete na ni pozvat? Přidejte svůj tip do diskuze pod článkem!