Nová sezona, nové dresy i nové naděje. A také zahájení sezony, jaké v Chomutově ještě nebylo. Hokejoví Piráti si před začátkem extraligy připravili pro fanoušky speciální ceremoniál, na kterém představí dresy pro nadcházející sezonu a hlavně své příznivce pobaví.

Akce nazvaná Season opening, tedy zahájení sezony, proběhne v hokejové SD Aréně v pátek od 18.30. Fanouškům se představí kompletní mužstvo pro druhou sezónu mezi tuzemskou elitou a Piráti rovněž odhalí dresy, v nichž budou nastupovat k mistrovským zápasům.

To ale bude jen jedna část programu. Ta druhá bude ještě zábavnější a hlavně vtáhne fanoušky na led. Budou si totiž moci vyzkoušet pozici trenéra na střídačce. „Hlavní část programu bude koncipována jako souboj fanoušků s partnery a sponzory Pirátů Chomutov," vysvětluje David Dinda, marketingový manažer klubu. Z obou skupin budou vylosováni dva zástupci, kteří se postaví na střídačku, vyberou si hráče a ty budou následně nominovat do čtyř dovednostních disciplín.

A na výběr budou mít z celého kádru. Vezmou do týmu silné beky, šikovná křídla, rychlé centry nebo přesné kanonýry? A koho nasadí na kterou soutěž? Radit jim budou také oficiální trenéři Pirátů a celá skupina vyhraje zajímavou cenu.
O atmosféru celého klání se budou starat moderátoři Vladimír Hron a Lukáš Budai, o hudební produkci se postará skupina Inflagranti, trojice krásných dam hrajících na smyčcové nástroje. A aby toho nebylo málo, během večera bude ve fanshopu probíhat speciální akční nabídka.

Pro majitele permanentek je vstup bezplatný, ostatní si mohou lístek koupit na místě za padesát korun. S každým platícím dospělým může jít dítě zdarma.