Je to deset dní, kdy paní Romana z Místa vstoupila do soutěže Proměna za 10 týdnů. Po smrti svého postiženého syna se rozhodla začít další etapu svého života zhubnutím (čtěte ZDE). A daří se jí to.

Romana načala druhý týden cvičení v chomutovské pobočce Contours fitness pro ženy a je spokojená. „Kruhový trénink mi naprosto vyhovuje," říká, když usedá ke stroji na posilování nohou.

Za deset dní zhubla o dva centimetry v pase, v bocích, přes hrudník i paže a stehna. Váha se posunula dolů jen o kilogram, což je ale podle trenérek dobře. „Kila nepůjdou dolů hned, protože pravidelným cvičením a posilováním se tuk spaluje a narůstá sval, který je těžší," vysvětluje Petra Kohoutová ze zmíněného fitness. „Podle měření je úbytek tuku dvě procenta a nárůst svalové hmoty také dvě. Takže paní Romana hubne naprosto správným způsobem." 

Paní Romana při cvičení v Contours.Její kolegyně Veronika Kolumberová k tomu dodává, že z rychlých úbytků centimetrů je poznat i to, že Romana ke cvičení také správně jí (zdarma dostává neobyčejnou krabičkovou dietu od firmy Jezte s námi). „Jinak by takový úbytek přišel až tak za měsíc," vysvětluje.

A Romana je samozřejmě také spokojená. „Dokonce i okolí si všimlo, že jsem zhubla. Hlavně přes prsa a boky," usmívá se. Jaké že okolí? „Manžel a chlapi v hospodě," rozesměje se.

Co to vlastně je ten kruhový trénink, který si paní Romana tak chválí? Kruhový trénink je kombinace posilovacích strojů s aerobními stanovišti, která je pro ženské cíle indeální, na posilovacích strojích zpevňujete celé tělo a na kardio-stanovištích zlepšujete kondici a hubnete. Je zde 8.posil. strojů a 8. aerobních stanovišt a cvičení trvá 30 min. Cvičení je pod dohledem trenérek, které se o vás starají a nastavují trénink individuálně, dle vašich požadavků a na vaši problémovou partii.

Tento týden čeká Romanu návštěva Lázeňského domu Evženie. Reportáž čtěte příští úterý.

Vyzkoušejte si to také. Zdarma!Contours fitness pro ženy nabízí teď možnost si cvičení u nich vyzkoušet. Celá síť, včetně chomutovské pobočky, nabízí ženám týden cvičení zdarma. Koukněte na www.contours.cz/chomutov nebo volejte 720 434 386