Na váze 5,3 kilogramu. Přes hrudník 6 centimetrů, přes pas 10 centimetrů, přes boky 9 centimetrů, přes stehna 4 centimetry. A také tři procenta tělesného tuku. Tolik dokázala zhubnout Romana Hagelbauerová shodit za měsíc a půl cvičení v chomutovské pobočce Contours fitness pro ženy. V akci Proměna za 10 týdnů si tak vede více než dobře.

Za jejím hubnutím stojí kromě pravidelné stravy každodenní cvičení v Contours fitness pro ženy. Chomutovská pobočka sídlí v Ruské ulici a nedávno se ženám představila při Dni otevřených dveří.

Contours je systém kruhového tréninku, ověřený ve více než 30 zemích světa. Kombinace posilování a aerobního cvičení je pro ženské cíle ideální. „Na posilovacích strojích zpevňujete celé tělo, na kardio stanovištích zlepšujete kondici a hubnete," popisuje Petra Kohoutová, trenérka z chomutovského fitness s tím, že stroje jsou navrženy speciálně pro ženy. „Také nemusíte čekat, jako často v běžných posilovnách, stanoviště na cvičení se střídají v pravidelných intervalech," vzkazuje zájemkyním.

V Contours není překážkou jakýkoliv věk, váha, či zdravotní stav. Trénink vám zaměří trenérka individuálně, dle vašich požadavků. Výhodou je neustálý dohled trenérky. „Zaznamenávají se vaše pokroky a každá členka získá osobní složku s mnoha výhodami, včetně rad ohledně stravování a zdravé životosprávy," dodává druhá chomutovská trenérka Veronika Kolumberová.

V Contours mají členky navíc pravidelné cvičení na problémové partie: bříško, zadeček, cvičení na bosu, pilates, aerobic a jiné. „U nás vás vždy čeká přátelské prostředí a trenérky, které se o vás postarají,"dodává Kolumberová.

Chomutovský deník dává svým čtenářkám možnost zkusit všechno to, o čem obě trenérky mluví na předchozích řádcích. Stačí si ve středu koupit Chomutovský deník a vystřihnout z něj kupon na týdenní cvičení zdarma.

Contours bude brzy i v JirkověSpolečnost Contours Express International, byla založena v USA v roce 1998 a za šestnáct let své existence se stala opravdovým lídrem ve fitness pro ženy. Aktuálně působí ve více než třiceti zemích světa. K expandování jedinečného konceptu fitness pro ženy dochází prodejem franchisy pro jednotlivé státy.

V současné době je těchto fitness v ČR čtyřiadvacet. Mezi nimi je i pobočka Contours fitness pro ženy v Chomutově, která zde působí již od února 2011. V září se chystáme i otevření další pobočky Contours v Jirkově v ulici Jezerská.