Herna s celkovou rozlohou 350 metrů čtverečních nabízí ohromné množství atrakcí a hraček, jimž žádný kluk či holka neodolají. Ráj se skluzavkami, prolézačkami, houpačkami, trampolínou, odrážecími autíčky, míčovým bazénem, skákacím hradem, horolezeckou stěnou, interaktivními hračkami a mnoha dalšími oblíbenými dětskými atrakcemi je navíc otevřený každý den v týdnu od 10:00 do 19:00 hodin.

Nechci domů…

Dětem se často po návratu rodičů z nákupu ani nechce domů. „To mohu potvrdit, čas od času doprovázejí odchod z herny dětské slzičky. Umíme se ale postarat i o rodiče, kteří nespěchají a dopřejí své ratolesti ještě nějaký čas na hraní," vysvětlila Petra Kutilová z herny Kulíškov.
Občerstvení samozřejmostí
Rodiče se totiž podle Petry Kutilové mohou občerstvit v kavárně, která je součástí herny. „V nabídce máme kávu Tchibo a také něco na zub. Samozřejmostí jsou nápoje a pochutiny určené dětským klientům," upřesnila.
Rodiče mohou pracovat
Kulíškov mohou rodiče využívat i jako místo, odkud mohou pracovat. O svých dětech v herně mají totiž z místa v kavárně dokonalý přehled.

Současný trend

Nápad obsazovat uvolněná místa po provozovnách, které zkrachovaly nebo se zmenšily, má stále více majitelů obchodních center. Kulíškov v Chomutovce patří svým vybavením a nabídkou mezi tuzemskou špičku.

Pokyny k soutěži o volné vstupenky do herny Kulíškov

Pět vylosovaných výherců, kteří správně zodpoví dotaz, který je součástí kuponu, získají tři volné vstupy pro děti do Kulíškova, každý v hodnotě 90 korun. Vystřižený kupon s odpovědí na soutěžní otázku je třeba doručit do redakce Chomutovského deníku v chomutovské Nerudově ulici v centru města.
Soutěžní kupon vychází v Chomutovském deníku každý den od 1. do 8. srpna