Co je na fotce (můžete si ji rozkliknout dole) špatně? Přesně takovou otázku jsem položila i kolegům v redakci.

A kupodivu – zatímco ženy se začaly smát okamžitě, pánská část nad fotografií strávila několik sekund, aniž by jim přišlo něco divného. A jak jste na tom vy? Najdete ten rozdíl?

Co je na fotce špatně? Tento obrázek a především zážitek si užili řidiči koncem července, když v 8:20, tedy v době největšího provozu, přijeli na kruhový objezd u bývalého zimního stadionu. Někteří řidiči si za volantem nejspíš museli ulevit a použili peprnější slůvka. Nějaký šílenec v červené Felicii si to totiž štrádoval po kruhovém objezdu v protisměru. „No ono mu to celkem trvalo. Nejdřív vjel na výjezd z kruháku, pak zacouval, že se vrátí a místo toho aby to ohnul do směru jízdy, se toho nebál a štrádoval si to protisměrem až k Lidlu,“ popsal nezvyklou situaci Jiří Píša, který byl pohotovým svědkem a stihl vše nafotit.

Co je na snímku divného? Počínání řidiče ve vínové Felicii…


Že to není zcela ojedinělý případ, říkají i jeho kamarádi, kteří již fotku viděli. Kromě Deníku ji totiž poskytl i kamarádům na Facebooku. „Se mnou dělala papíry holka, co to vzala v protisměru na pražským kruháči,“ komentoval fotku Petr. „To samé se mi stalo minulý týden v Jirkově, nevěřili jsme s bráchou vlastním očím,“ svěřil se na FB Petr. Samozřejmé je, že projet kruháč bez srážky, je v provozu téměř nemožné a naprosto nebezpečné. To na Facebooku potvrzuje i Iva. „Znám magora, co jel v protisměru na kruháči na motorce, sejmul auto…a přežil :-) ale následky to nechalo :-D,“ napsala. Tato jízda skončila díky Bohu bez katastrofy.