Jak jste reagovala, když se k Vám doneslo, že se ve městě bude odehrávat Popelka?
Hrozně moc mě to potěšilo. Ani jsem nečekala, že by se tady v brzké době mohlo něco takového odehrávat, takže jsem moc ráda. Vystupovat se navíc bude v nové SD aréně, za což jsem osobně moc ráda, neboť vystupujícím je potřeba zajistit dobré a moderní zázemí.

A když jste se dozvěděla, že na představení budou vystupovat i obě Vaše vnučky?
Tak v tu chvílí jsem byla celé bez sebe. Víte, mě to zasáhlo nejen jako člověka, jenž téměř všechen svůj volný čas věnoval krasobruslení, ale i jako babičku. Netěším se jen na sport, který celý život miluji, ale uvidím i své vnučky. Holky jsem učila základům bruslení a strávily jsme spolu opravdu mnoho času. Jsem na ně moc pyšná. Pro mě to není jen představení, ale vlastně velká a významná událost celého víkendu.

Takže navštívíte představení vícekrát?
No to rozhodně (směje se). Tohle si nemůžu nechat ujít a kdyby se hrálo ještě další den, tak neváhám a jdu znovu. Přeci jen taková příležitost se tady nenaskýtá každý den a jistě je to příjemné oživení chomutovského kulturního života.

Jak hodnotíte formát vystoupení, nevadí vám, že se nejedná o typické lední revue?
Ne vůbec, ba naopak, muzikál na ledě je pro širokou veřejnost asi i atraktivnější, přeci jen se v něm i mluví a zpívá, což v ledním revue chybí. Představení navíc odehrává nejen na ledové ploše, ale i na jevišti, což k atraktivitě určitě přispěje.

Co říkáte na myšlenku místních podnikatelů uspořádat Popelku v Chomutově?
Pánové zaslouží velké poděkování. Jak moji vrstevníci, tak i mladí z okolí jsou z této akce nadšení a moc se na ní těší. Je dobré vidět, že má o Popelku a lední muzikál obecně zájem i mladší generace. Sama věřím, že představení bude mít úspěch a přijde na něj mnoho návštěvníků.
 

V Chomutově se o víkendu odehrají tři představení. Sobotní začíná v 18 hodin, nedělní potom v 11 a 15 hodin.