Chomutovští Piráti budou již podruhé bojovat v nejvyšší hokejové soutěži. Jejich fanoušci se opět mohou těšit na parádní utkání. Kdo chce vidět všechny zápasy, neměl by si zapomenout koupit novou sezónní vstupenku.

Pokud ji doma ale ještě nemáte, nepanikařte. Času je stále dost. První domácí zápas hrají Piráti až 15.září se Spartou. Držitelé permanentek z loňské sezóny mají navíc předkupní právo na své sedalo až do konce prázdnin, tedy do 31. srpna. Poté do prodeje půjdou všechna neobsazená sedadla. Ti fanoušci, kteří permanentku v loňském roce neměli, mohou ale už teď vybírat z volných míst.

Dvě permanentky nyní navíc může získat jeden z čtenářů Chomutovského deníku, který se zapojí do soutěže. Jedná se o permanentní vstupenky z té nejdražší kategorie Captain Card! Od pátku 9.srpna do úterý 13.srpna vyjde vždy na titulní stránce Chomutovského deníku jeden ze čtyř dílků skládačky. Sestavte z něj „novinovou" permanentku, nalepte na karton a přineste s kontaktem do redakce. Když vás vylosujeme, dostanete za ní dvě skutečné permanentky! A co víc, můžete si vybrat jakékoli z volných míst a také vzhled permanentky - drsňácký či konzervativní.

Výhody permanentek zůstávají stejné jako loni. Jejich majitelé mají jistotu, že budou vždy sedět ve svém oblíbeném sektoru na svém oblíbeném místě, že je nečeká žádné čekání ve frontách při koupi lístků, že jednotlivá utkání jsou pro ně vždy levnější a slevy využijí i při nákupu ve fanshopu. Navíc dostávají exkluzivní pozvánky na akce s hráči A-týmu v průběhu sezóny a především mají přednostní právo na nákup vstupenek v nadstavbové části.

Tak honem do trafiky a nůžky do ruky hokejoví fandové!

V dnešním (pátečním) vydání tištěného Chomutovského deníku najdete první díl soutěžní skládačky o dvě permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu chomutovských Pirátů!

Další tři díly skládačky otiskneme v Chomutovském deníku v sobotu, pondělí a úterý. Z nich pak můžete sestavit letošní permanentní vstupenku.

Vystřihněte, složte a nalepte ji kompletní na papír nebo karton, přidejte svůj kontakt a pošlete nebo přineste nám ji do pátku 16. srpna do 12.00 hodin do Nerudovy ulice do redakce Chomutovského deníku.

Ze všech došlých papírových permanentek pak vylosujeme jednoho výherce, který získá dvě opravdové sezónní karty. A pozor jde o vstupenky typu Captain Card do sektoru I. kategorie, tedy ty nejdražší. Celková hodnota obou permanentních vstupenek je přes osm tisíc korun! Už střiháte?