„Soutěžíme o pingpongový stůl a pingpongovou show, která obnáší sportovní program s kruhovým tréninkem, setkání s olympioniky a s profesionálními hráči stolního tenisu. Můžeme se tak setkat s Ivetou Vacenovskou, což je nejlepší profesionální hráčka stolního tenisu v České republice a zároveň ambasadorka projektu Jeden za všechny, všichni za stůl," vysvětlila učitelka Martina Nováková.

Škola již několik let spolupracuje s olympioniky v rámci projektu OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Začátkem nového školního roku se přihlásila do projektu SOV (Sazka olympijský víceboj), s nímž se OVOV spojil. Pro školy zapojené do projektu pak organizátoři vyhlásili již zmíněnou soutěž.

„A tak jsme se pustili do natáčení. Paní kuchařky a uklízečky se velmi ochotně přidaly a skotačily spolu s námi. Na podnět paní ředitelky vznikl i náš ping-pong song, který video doplňuje. Myslíme si, že se nám dílo povedlo a teď už potřebujeme jen štěstíčko a pomoc všech, kterým se náš film líbí," doplnila Nováková.

Klip je možné zhlédnout na stránkách http://www.vsichnizastul.cz/#video-235, kde je možné i hlasovat pro klip chomutovské školy, a to do pátku 13. března do půlnoci.

Z každé IP adresy lze denně odeslat pouze jeden has. „Za každý bodík budeme šťastni, za případnou podporu předem děkujeme. A pokud nám body nepřidělíte, budeme alespoň věřit, že jste se zasmáli a pobavili. Umíme totiž nejen zlobit. Jsme i tvůrčí a plni nápadů," doplnila Martina Nováková.