Skoro čtyři tisíce hlasů, tedy nejvíc ze všech, získal Červený tým – Tereza Heková, Linda Nítková, Kristýna Tonová a Denisa Dyršmídová!
Co od Chomutovského deníku získávají? Každá z dívek poukaz na 1,5 hodiny pro dvě osoby ve wellnes na Červeném hrádku a také čtyřstovkový poukaz na nákup oblečení v obchodě C&A.

KONEČNÉ POŘADÍ

Červený tým – 3855 hlasů
Zelený tým – 2947
Žlutý tým – 2554
Modrý tým – 2231

Hlasování se rozjelo opatrně, první soupeření probíhalo hlavně na webu. Novinovým kuponům, byť byly za více hlasů, nevěnoval zatím nikdo moc pozornost. V první polovině týdne jich přišlo jen pár, jenže jakmile jsme první várku přičetli na web, rázem se ukázala jejich síla. Zamíchaly pořadím tak, že bylo jasné, že klikat na webu stačit nebude.

Anketa se tak přesunula do strategického rozhodování, kolik koupit novin kvůli kuponům. Kolik jich asi tak poslali fanoušci ostatních týmů? Budou stačit tři? Nebo pět? Radši deset? Některé z dívek nenechaly nic náhodě a přihlásily se k našemu facebooku, aby jim neunikla strategická informace – kdy vyjde žolíkový kupon, který bude za sto hlasů…

Ve čtvrtek, pátek a také v pondělí pak do redakce chodily štosy vystřižených hlasovacích lístků. Skoro padesát obyčejných a osm žolíkových jich lidé poslali pro červený tým, a to rozhodlo. Po přičtení hlasů z kuponů získala čtveřice „červených" takový náskok, že zbylých pár hodin webového hlasování upravilo výsledek jen kosmeticky. 

Vítězkám gratulujeme!

Losovali jsme i čtenáře

Novinové kupony byly slosovatelné. A výhra stojí za to – obálka plná vstupenek. Obsahuje: lístek do kina Svět na libovolný film, lístek pro dvě osoby do Aquasvěta, sadu vstupenek na všechny domácí zápasy Pirátů v lednu, dvě vstupenky do zooparku a slevový poukaz do obchodu C&A. Dostanou ji čtyři čtenáři, které jsme vylosovali z došlých kuponů. Jejich jména najdete ve středečním vydání Chomutovského deníku na straně 3. Všechny kvůli předání výher kontaktujeme.

Partneři soutěže.