Prodejna Gate byla otevřena v polovině října v místech, které původně vyplňovalo zboží New Yorkeru. Tato oděvní značka se v rámci centra přestěhovala do větších prostor.

„Rozpracovaných projektů je v S1 Center Chomutov více,” potvrdila Markéta Kolář Rašíková z marketingového oddělení Saller group, společnosti, která pronajímá pozemky v zóně.

Linie obchodů se bude dále rozšiřovat vedle prodejny LKQ (Auto Kelly), kde vznikne zhruba 5000 metrů čtverečních prodejní plochy a celkem tam bude vybudováno 160 nových parkovacích míst.

Vzpomínkový akt při příležitosti 105. výročí vzniku samostatného Československa v Chomutově u sochy T. G. Masaryka.
OBRAZEM: Chomutov si u sochy Masaryka připomněl výročí vzniku republiky

„Již nyní můžeme zákazníkům prozradit, že zde budou prodejny TEDi, Action, Okay, ProSpánek a další,“ uvedla Rašíková. „A tím novinky nekončí. Jsme velice rádi, že se nám podařila domluvit spolupráce s restaurací rychlého občerstvení Burger King, jejíž otevření je plánováno na začátek roku 2025,“ doplnila.

V obchodní zóně v Otvicích se nachází kolem třiceti prodejen a provozoven. Mezi nimi nechybí Kaufland, lékárna Max, obchody s módou, obuví a sportovními potřebami či populární fast food restaurace KFC.