Ani dva dny nevydržely na pultech vstupenky na listopadový pořad Na stojáka Live v Chomutově. A tak organizátoři přidali na stejný den ještě jedno představení. Předprodej začíná dnes v kavárně Strada.

Do kina přijedou Chomutováky pobavit tři oblíbení komici – Lukáš Pavlásek, Karel Hynek a Richard Nedvěd. Toho prvního zná řada z reklamy na T-mobile jako „Tydýta", Richard Nedvěd se svou trapnomagií boduje u diváků pravidelně a Karla Hynka znají milovníci stand-up comedií také velice dobře.

Představení od 19.30 už je vyprodané, organizátoři se proto domluvili s baviči, že jedno sehrají ještě před tím. „Lidé se pořád ptali po vstupenkách, tak jsme jim vyhověli a uspořádali ještě vystoupení od 17.00 hodin," říká Jakub Hrabák z pořádající agentury Dimension advertising (více v rozhovoru vpravo). Lístky jsou ke koupení ode dneška v kavárně Strada, jeden stojí 250 korun.

Díky nám ale můžete vyhrát dva lístky v hodnotě 500 korun zadarmo, a to na představení od 19.30! Kupte si sobotní vydání Chomutovského deníku a na straně 2 najdete soutěžní kupon (a také rozhovor s pořadatelem).