Jedná se o celorepublikový projekt, kdy se 11. prosince v 18 hodin rozeznějí náměstí, kostely, obchodní centra po celé České republice i v zahraničí, kde se přidají i krajané. Společně si zazpíváme pět nejznámějších koled.

Zazpívejte si s námi v rámci dalšího ročníku akce Česko zpívá koledy i vy. Chomutovský deník ji přináší přímo do centra Chomutova, na náměstí 1. máje. Program tu bude začínat už od 16 hodin, v 18 hodin zazpívá vybrané koledy ženský pěvecký sbor. Díky společnostem Lahůdky Osada, Vinné sklepy Chomutov a cukrárna Petra bude zajištěné i občerstvení.

Ale nemusíte zpívat přímo na náměstí, zazpívat si můžete i u vás v mateřském centru, škole, v restauraci či v klubu seniorů. Na Chomutovsku už se připojily například Městská správa sociálních služeb v Kadani, dětský domov v Chomutově, Základní umělecká škola Klementa Slavického v Kadani, mateřské centrum a miniškola v Jirkově či mateřská školka Klíček z Chomutova. Tady všude si zazpívají koledy s námi.

Loni se zpívalo na devadesát místech republiky, v Kanadě i Německu. Letos je partnerem akce Hit rádio, které akce již promuje.

Pokud se vám tento nápad líbí, ZÚČASTNĚTE SE. Dejte nám, prosím, co nejdříve vědět, že se chcete do akce zapojit a my vám „rozsvítíme" hvězdu na mapě ČR na webových stránkách Deníku. Nezapomeňte se při zpívání vyfotit a foto zaslat na e-mail chomutovsky@denik.cz Z došlých fotografií vytvoříme celou stranu, kde se jistě najdete.

Česko zpívá koledy. Přidejte se k nám!

Česko zpívá koledy - Chomutov.