Taneční škola Stardance má tři taneční sály a všechny dostaly novou tvář, nová okna, je vymalováno, postupně se bude pokračovat v renovaci podlah. „Na velký sál jsme hrdí, protože díky stavebním úpravám, které provedl majitel, se zvětšil prostor sálu na 169 čtverečních metrů," vysvětluje Jana Zelenková. Komfort mají tanečníci a tanečnice i v novém sociálním zázemí.

Stardance navštěvuje v současné době 270 dětí, třicet z nich je chlapců ve věku od 4 do 16 let. Šest z nich je v soutěžních klubech show dance a latino show, další se učí například hip hop či break dance.

„Děti, které sem nastoupí, nemusí mít žádnou průpravu. Všechno je naučíme. A je jedno, jestli mu jsou čtyři roky nebo deset let, vždy záleží na konkrétním jedinci, jeho talentu a přístupu. Jsou dívky, které začaly i později a dnes jsou z nich mistryně mnoha tanečních disciplín," dodává Jana Zelenková.

Důležité je ale rozvíjet nadání, mít trpělivost a ctižádost. Nedávným úspěchem jsou poháry a medaile z mistrovství světa v disciplíně latino show, show dance a v mažoretkovém sportu a za celý rok 2013 šlo celkem o 55 zlatých medailí, 20 stříbrných a 6 bronzových.

Zájemci o výuku tanečních disciplín se mohou hlásit celý rok, nabídka je široká: show dance, disco dance, street dance, latino show, latinsko-americké a standardní tance, minimažoretky a mažoretky, R´ n´ B, hip hop, pohybové přípravky čtyř a pětiletých dětí či aerobik nebo cvičení pro maminky v rytmu salsy. Škola také nabízí maturantům nácvik na plesy pod vedením choreografky.