„Mezi mladými je to velmi oblíbený klub, kde se dělávají párty pro studenty a další neotřelé akce,“ uvedla Anna Zázvorková z Team PROMO – Produkce Most. Jak ale dodala, důvod, proč se soutěž stěhuje, je čistě provozního rázu. „Není to žádný rozmar. S přesunutím je spojena spousta problémů. Museli jsme změnit datum castingového i finálového večera a domluvit se na nových termínech s původně pozvanými celebritami,“ dokreslila produkční.

Castingový večer se nově koná 5. března a finále, kde zvolí nejkrásnější dívku kraje, 26. března.

Soutěž Miss Sever 2011 je nultým ročníkem. Určena je pěkným dívkám bez omezení z celých severních Čech. Ty mohou posílat ještě do konce ledna přihlášky se svou fotografií a mírami na mail produkce@zazvorkova.eu.

Na Facebooku současně jede po vlastní linii Miss Sever Facebook, kde si svou favoritku mohou odhlasovat sami čtenáři. Ještě včera se ze stránek dívalo čtyřicet čtyři dívek, ale každý den může soutěžících přibývat. Do finále se nakonec dostane jen dvanáct z nich.

Z Chomutovska se zatím do soutěže hlásí pět dívek. Mezi nimi i krásky, které sklízely velké úspěchy v soutěži Miss Královské Kadaně 2010.