Utkání prestižní mezinárodní soutěže se v Chomutově odehrají 13 a 14. června. A bude to v hale, kde hrají své zápasy hokejoví Piráti. Každý, kdo využije brzkého nákupu v předprodeji, získá různé benefity.

Za kolik?Jednodenní: 150 Kč v předpro- deji; 180 Kč na pokladně; 90 Kč snížené vstupné
Dvoudenní: 250 Kč v předpro- deji; 300 Kč na pokladně; 140 Kč snížené vstupné

Český volejbalový svaz si dal za cíl motivovat fanoušky, aby přišli v hojném počtu do všech třech hal a vytvořili tak skvělou atmosféru našim reprezentantům. Proto nákup v předprodeji zaručuje kupujícímu zvýhodněnou cenu, než za kterou by lístek na utkání Světové ligy získal na pokladnách (viz infobox..)

Více jak o polovinu levněji mohou zakoupit vstupenku členové Českého volejbalového svazu a členové Amatérské volejbalové ligy. Členům ČVS a AVL zašle v nejbližších dnech Český volejbalový svaz e-mail s unikátním ID, které zaručuje nákup zlevněné vstupenky. Zvýhodněni budou i nejmenší fandové volejbalu. Děti a mládež do 16 let jdou na Světovou ligu zdarma.

To ale ještě není vše. V každé hale proběhne slosování lístků zakoupených prostřednictvím předprodeje u Ticketstreamu, ze kterého se vylosují dva šťastní výherci, jež získají kompletně hrazenou cestu, ubytování a vstupenky na poslední střetnutí české reprezentace v Nizozemsku. Navíc každý stý kupující obdrží k nákupu lístků i tričko s motivem Světové ligy.