V pokladnách před každým zápasem bude zřejmě k dispozici posledních padesát až sto vstupenek.

Půjde o pár nevyzvednutých partnerských rezervací a především o vstupenky, které byli původně určené pro fanoušky Mladé Boleslavi. Klub pro ně vyčlenil zhruba dvě stě vstupenek, ale část jich zřejmě zbude. „V Mladé Boleslavi jsem  dostal informaci, že s největší pravděpodobností všechny tyto vstupenky nevyužijí. V den utkání je tedy nabídneme domácím fanouškům,” prozradil na klubovém webu obchodní a marketingový ředitel Pirátů David Dinda. S tím, že by se mělo jednat vždy o padesát až sto vstupenek na každý zápas.

Že v Boleslavi není takový zájem o lístky? Není divu, ani domácí aréna nebyla plná. Pro extraligový tým je baráž zoufalou snahou zachránit nejvyšší ligu, zatímco pro Chomutov dlouho očekávaný a těžce vydřený vrchol sezony.

Tisíce vstupenek na domácí zápasy zmizely v předprodeji hned během pondělí. Drtivá většina z nich několik hodin po otevření kas. Ty otevíraly v devět hodin, v tu dobu už před nimi stály dlouhé fronty zájemců. Fanoušci neváhali čekat na vstupenky dlouhé hodiny. Někteří přišli už v půl šesté ráno, další to nechali až na devátou, ale ve frontě strávili i čtyři hodiny.