Slevy mají jak hypermarkety, tak malé obchody v centru města.


A jednou z pravidelných návštěvnic obchodů se slevami je také Chomutovanka Karolína Kloubková.


„Já nakupuji jedině ve slevách. A co potřebuji, ne blbiny, ale potřebné pěkné levné věci. Ted jsem si koupila o půlku levnější letní šaty.“
A určitě víc lidí chce ušetřit několik stovek a tak vyrážejí na letní výprodeje.


Majitelé obchodů mají slevy vyvěšené ve výlohách nebo na tabulích před prodejnou.

Máte své tipy na obchody s výraznými slevami? Podělte se o ně s ostatními čtenáři dole v diskuzi pod článkem.


Slevy mají v malých obchodech i marketech


V obchodě Šamanka v Revoluční ulici mají zlevněné hlavně etnické oblečení a to od dvaceti do sedmdesáti pěti procent.„Například tento etnický kabátek je z tisíc tři sta padesáti korun zlevněný na jeden tisíc padesát korun,“ popisuje majitelka obchodu Judita Naďalová.


A dále ukazuje na etnické tričko, které je o dvě stovky levnější nebo žlutý kabátek s kapucou. Nakonec přinesla hnědé letní šaty. „Ty stály sedm set padesát a teď je zákazník může koupit za čtyři sta padesát,“ doplňuje.


V prodejně se sportovním oblečením v Ruské ulici mají většinu zboží levnější o padesát procent.


Visí tam jen ty poslední kousky, takže už tam mají zboží jen v malých a nebo naopak velkých velikostech, tak jak to ve výprodejích bývá.
Zákazníci zde koupí například tašku na notebook zlevněnou z pěti set korun na tři sta nebo dámská trička ze čtyři sta padesáti korun na dvě stě dvacet korun.


Slevy jsou také na pánské sportovní boty. Výprodej v tomto obchodě potrvá do konce srpna. Hned kousek od tohoto sportu je obchod s dámskou a pánskou módou.


Tady je zboží také levnější než obvykle. Lidé tu koupí džíny, bílé značkové kalhoty, topy, trička, kabelky a vše za nižší cenu.


Výrazně levnější zboží lidé nakoupí dále v Globusu, jirkovském Tescu nebo v nákupní zóně u Kauflandu.


Návštěvník prodejny se sportem v Globusu také dost ušetři. Výrazné slevy jsou teď na všechno značkové zboží i sportovní kabelky.