Jirkovské hřiště je bez brány. Zloděj ji odnesl i s kusem plotu  

Jirkov – Jirkovští policisté hledají zloděje, který způsobil škody na hřišti v Mládežnické ulici. Odnesl totiž vstupní bránu a k tomu přibral i díl oplocení a odpadkový koš. Město vyčíslilo škodu na 18 tisíc korun.

Jirkovskou poštu na den zavřou. Je to kvůli stavebním pracem

  
Jirkov – Pošta na jirkovském náměstí Dr. E. Beneše prochází rekonstrukcí, které se dotýkají zázemí i prostor pro veřejnost. Probíhají za provozu. Nejméně na jeden den však bude potřeba zavřít. Klienti se tam nedostanou v sobotu 12. srpna.

V neděli uvaří v zooparku podle starých krušnohorských receptů  

Chomutov – Žádné obyčejné cmundy, ale tisíc a jeden recept na malá kulinářská dílka. Takový mají potenciál obyčejné brambory. Jak si tuto základní potravinu připravovali naši předkové, se dozvíte v neděli ve skanzenu Stará Ves. Koná se tu workshop vaření podle starých receptů. Začátek je ve 14 hodin, program končí v 17 hodin.

Na kadaňské Střelnici se dnes (5.8) koná bigbítový večer  

Kadaň – Tři skvělé beatové kapely zahrají dnes večer u altánku v areálu Střelnice. Na scénu se připravují kapely Trüpaslík, která na scéně působí už dvacet let. Část členů kapely uvidíte i ve formaci Hi Jack, která vystoupí jako druhá. Koncert završí vystoupení kapely Trepifajxl s vynikajícím hudebníkem Vlastou Fridrichem. Začátek programu je v 17 hodin.