Pátek 20. října

Hokej

Tipsport extraliga
Piráti Chomutov – BK Mladá Boleslav, 17.30 hod., SD Aréna

Futsal

Divize
FC Betis Kadaň – Realvestav Slatina, 19.30 hod., sport. hala Kadaň

Krajský přebor
FC Atletico Chomutov B – Ludis Team Třebenice, 18 hod., Městská sport. hala Chomutov

Sobota 21. října

Florbal

1. liga ženy
Florbal Chomutov – Slavia Plzeň, 18.30 hod., Městská sport. hala Chomutov

Fotbal

Divize
FC Chomutov – SK Hrobce, 10.15 hod.

Krajský přebor
TJ Spartak Perštejn – Mostecký FK, 15.30 hod.

I.A třída
AFK LoKo Chomutov – TJ Sokol Březno, 15.30 hod.
SK Ervěnice-Jirkov – FK Postoloprty, 15.30 hod.
1.FC Spořice – FK Vroutek, 15.30 hod.

I.B třída
SK Strupčice – TJ Sokol Obrnice, 12.00 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Západ
TJ Sokol Vilémov – SK Libědice, 15.30 hod.
SK Málkov – TJ Slovan Vejprty, 15.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
TJ Sokol Otvice – SFK Meziboří, 15.30 hod.

Hokej

WSM liga
SK Trhači Kadaň – HC Stadion Litoměřice, 17 hod., zimní stadion Kadaň

Neděle 22. října

Hokej

Tipsport extraliga
Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice, 15.30 hod., SD Aréna

Florbal

1. liga žen
Florbal Chomutov – 1. FbK Tábor, 15 hod., Městská sport. hala Chomutov

Fotbal

I.A třída
FK Klášterec n.O. – SK Viktorie Ledvice, 15.30 hod.

I.B třída
1. SK Jirkov – SK Černčice, 15 hod.
SKP Kadaň – SK Ervěnice-Jirkov B, 15.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Západ
TJ Sparta Radonice – TJ Jiskra Kovářská, 15 hod.
TJ Sokol Březno B – TJ Tatran Klášterecká Jeseň, 15.30 hod.
TJ Sokol Mašťov – FK Čechie Hrušovany, 15.30 hod.
TJ Sokol Místo – FK Rašovice, 15.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
TJ Sokol Údlice B – AFK LoKo Chomutov B, 15.30 hod.

Futsal

Okresní přebor mužů
FC Betis Kadaň B – Rapid Bečov, 19 hod., sport. hala Kadaň

Malý fotbal

Okresní finále mezi Chomutovem a Kadaní
Účast: Sport bar Galaxie Chomutov, FC Baník Chomutov, Santos Kadaň, FC Merkur Kadaň. Hraje se na hřišti s umělou trávou Tatranu Kadaň, 9 – 13 hod.

Střelectví

Chomutovská vzduchová extraliga
Multifunkční střelnice, Blatenská ul., od 8 h

Basketbal

Liga žáků U17
TJ Klášterec n.O. – BK Kralupy n. V., 19 hod., sport. hala Kadaň