Pátek 27. října

Hokej

WSM Liga
SK Trhači Kadaň – AZ Residomo Havířov, 18 hod., zimní stadion Kadaň

Futsal

Divize
FC Betis Kadaň – FC Arsenal Benešov, 19.30 hod., sport. hala Kadaň

Krajský přebor
FC Baník Chomutov B – Oranjes Ústí nad Labem, 19 hod., Městská sport. hala Chomutov

Sobota 28. října

Florbal

1. liga mužů
Florbal Chomutov – Sokol Královské vinohrady, 17 hod., Městská sport. hala Chomutov

Národní liga mužů
Kati Kadaň – Panthers Praha, 19 hod., sport. hala Kadaň

Fotbal

Krajský přebor
FK Tatran Kadaň – TJ Spartak Perštejn, 10.15 hod.

I.A třída
TJ Sokol Údlice – AFK LoKo Chomutov, 14.30 hod.
SK Ervěnice-Jirkov – TJ Tatran Podbořany, 14.30 hod.

I.B třída
SK Strupčice – FK Blažim, 11.00 hod.
TJ Baník Březenecká Chomutov – 1. SK Jirkov, 11 hod.
SK Černovice – FK Braňany Mlékárna, 14.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Západ
TJ Slovan Vejprty – TJ Sokol Místo, 14.30 hod.
TJ Jiskra Kovářská – SK Málkov, 14.30 hod.
FK Čechie Hrušovany – TJ Sparta Radonice, 14.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
TJ Slavoj Droužkovice – TJ Sokol Údlice B, 14.30 hod.

Futsal

2. liga mužů
Baník Chomutov – Zlej sen Liberec, 20 hod., Městská sport. hala Chomutov

Neděle 29. října

Hokej

Tipsport extraliga
Piráti Chomutov – HC Kometa Brno, 17.50 hod.

Fotbal

Divize žen
SK Ervěnice – Jirkov – SK Horní Bříza, 14.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Západ
SK Libědice – TJ Sokol Mašťov, 14 hod.
TJ Sokol Březno B – TJ Sokol Vilémov, 14.30 hod.
TJ Tatran Klášterecká Jeseň – FK Rašovice, 14.30 hod.

Sdružený okresní přebor – skupina Východ
FC H.V. Vrskmaň – TJ Sokol Obrnice B, 14.30 hod.
AFK LoKo Chomutov B – TJ Sokol Bečov, 14.30 hod.

Futsal

Divize
FC Atletico Chomutov – FK Kobylisy Praha, 18.15 hod., Městská sport. hala Chomutov

Atletika

Čendův lomcovák na Svaťáku (Zimní běžecký pohár)
Závod dlouhý 5,25 km, který vede po členitém lesním okruhu dlouhém 1,05 km. Běžci absolvují okruh pětkrát. Místo a čas startu: 10.30 hod. u 2. ZŠ v Kadani

Středa 1. listopadu

Hokej

WSM Liga
SK Trhači Kadaň – Jestřábi Prostějov, 18 hod.