Jako první vybral mladý lapka sportovní areál v Roosweltových sadech. „Přelezl plot, vypáčil několik dveří a pak ukradl peníze, alkohol, cigarety a sportovní oblečení. Vše za téměř dvacet tisíc korun,“ řekl mluvčí chomutovské policie Petr Procházka.

Podruhé zloděj zamířil v Kadani do pivnice Kozlovna. Opět bral vše, co mu přišlo pod ruku. Dokonce vypáčil i výherní automat, ze kterého dostal několik stokorun. Celkem za sebou tentokrát zanechal 19tisícovou škodu.

Dalším terčem lapky se stala restaurace Labyrint. „Tentokrát kradl za provozu v šatně zaměstnanců, jednomu sebral z peněženky 570 korun. Když byl vyrušen obsluhou, tak neváhal vytáhnout nůž, aby se dostal ven,“ sdělil ke třetí vloupačce Procházka.

Na poslední lup vyrazil mladík do Základní školy v kadaňské Husově ulici. Tady však nakonec nic neodcizil, ale poškodil dveře a rozbil okno.

Policie mladého zloděje nakonec dopadla. Vyšetřovatel ho obvinil hned z několika trestných činů a v policejní cele teď čeká, zda soudce udělá jeho řádění přítrž a pošle ho do vazby.