Kadaňský pohádkový festival se stal oblíbenou událostí pro rodiny. „Fantazie nezná hranic – to je motto letošního ročníku, které připomíná, že svět pohádek a příběhů je bezmezný a plný nekonečných možností. Kadaňský pohádkový festival se promění v místo, kde se tyto možnosti stanou skutečností a kde se mohou návštěvníci ponořit do světa fantazie, snů a pohádek,“ vysvětluje ředitel festivalu Michal Voltr.

Program festivalu zahrnuje bohatou paletu aktivit pro celou rodinu. Návštěvníky čekají divadelní představení, interaktivní workshopy, výtvarné dílny, taneční a hudební vystoupení a především pohádky.

Program festivalu bude probíhat v kadaňském kině Hvězda. Na dopoledne jsou připravena promítání pro školy a školky, každý den festivalu od 15.30 a 18.30 hodin pak bude pohádka pro širokou veřejnost.

Těšit se můžete rovněž na setkání s Maxipsem Fíkem a jeho kamarádkou Ájou, kteří budou po celou dobu součástí festivalu. Společně se můžete vyfotit, zatancovat si a hlavně Fíkovi popřát k jeho narozeninám.

Více informací o programu a aktivitách získáte na oficiálních stránkách festivalu.

Monika Dudková

Mohlo by vás zajímat: Hokejová mánie v Chomutově! Na stadion přišly fandit stovky lidí

Takhle fandili Chomutováci. | Video: Deník/Roman Dušek