Špičkoví herci a zpěváci, světoví bruslaři a tanečníci. Krásné pohádkové kostýmy, fascinující světelné kompozice, filmové projekce a kouzelné efekty, doplněné filmovou animací. To všechno můžete vidět a zažít na jedinečném muzikálovém představení Popelka na ledě.

A díky Chomutovskému deníku můžete vyhrát dvě VIP vstupenky v hodnotě 2 200 korun zadarmo. Ty ani nejsou běžně v prodeji!

Jedinečná show

Fantastická atmosféra. To je hlavní deviza rodinného představení, které se po dvou letech vrací na ledové plochy. Na řádkách novin se nedá popsat dostatečně, koukněte ale na video níže či na fotografie na straně 8 pátečního vydání.

Jak podotýkají tvůrci, nejde o ledovou revue, kde jde pouze o tanec či akrobacii, ale o klasickou pohádku v podání divadelním, hudebním i tanečním. Část děje sehrávají herci mezi kulisami na ledě jako v klasickém divadle, další pasáže představují v tanečních kreacích krasobruslaři.

Snímek z představení Popelka na ledě. O kvalitě představení vám snad trochu napoví jména účinkujících. Hlavní roli Popelky nazpívala a namluvila Lucie Bílá, prince Ondřej Ruml. Na ledě je představují špičkoví ruští krasobruslaři Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin. V různých rolích tu hrají například Jiří Korn, Martin Dejdar, Josef Vojtek, Dana Morávková, Leona Machálková, Sabina Laurinová či Vlastimil Harapes.

V představení účinkuje 54 umělců, herců, zpěváků, krasobruslařů a tanečníků. Na ledě se také představí mezinárodní krasobruslařský sbor, složený z profesionálů ze sedmi evropských zemí.

Vary, Chomutov… …a pak světová tour

Výpravná dvouhodinová show objížděla české arény ve velkých městech před několika lety a měla obrovský úspěch. „Jedním slovem NÁDHERA!! Celou dobu jsme vydrželi v němém úžasu a sledovali výpravnou krásnou romantickou pohádku," píše na serveru musicalnet.cz Markéta z Liberce.

Teď se Popelka na ledě chystá na světového turné, které odstartuje v prosinci 2013 v ukrajinském Kyjevě. Čeští diváci ji předtím uvidí pouze ve dvou městech v Karlových Varech a hned ve třech představeních v Chomutově.

Proč právě Chomutov? Zásluhu na tom má místní podnikatel Karel Lipmann, který ji do Chomutova domluvil. A zaplatil. „Dostal jsem jako dárek DVD s Popelkou na ledě a uchvátila nejen mě, ale i mou tříletou dceru," vypráví. „Pak jsem si uvědomil, že se nikde v okolí žádná podobná velká show pro místní a jejich děti nekonala. Stojí to dost peněz, ale pro Chomutov je to hodně dobrá věc, takže jsem domluvil tým lidí a šli jsme do toho."

V plánu jsou tři představení v sobotu 30. listopadu od 18.00 a v neděli 1. prosince od 11.00 a 15.00 hodin. Vstupenky už jsou v prodeji přes síť ticketstream.

Pošlete kupon a užijte si show zdarmaDíky Chomutovskému deníku můžete na nedělení představení zdarma. Stačí vystřihnout a do redakce poslat nebo přinést vyplněný kupon, který najdete v pátečním vydání na straně 8. Z nich vylosujeme dva výherce, každý získá dvojici exkluzivních lístků!