V úterý pokračuje v Týdeníku Chomutovsko seriál Jak jsme žili na Chomutovsku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Chomutovska, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.  

V dalším díle našeho historického seriálu se opět vrátíme do revolučního konce roku 1989. V městském divadle v Chomutově probíhaly zejména v prosinci debaty Občanského fóra, které občany města informovali o změnách v hlavním městě. 

Prohlédněte svá alba
Ilustrační fotoZdroj: ArchivNejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu chomutovsky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.

Den veteránů v Chomutově
OBRAZEM: V Chomutově uctili památku válečných hrdinů