V úterý dopoledne vybereme z došlých přihlášek tři ženy (žádný muž nenašel odvahu), které ještě tento týden pozveme k odborníkům do Tiger Relax Clubu, aby jim zvolili nejlepší způsob hubnutí. A my už budeme u toho, abychom čtenářům mohli všechny tři představit v krátkých profilech.

Co jsou zač? Kolik jim je a odkud jsou? Proč se přihlásili do soutěže? Co je k tomu motivovalo? Co chtějí na své postavě zlepšit? Odpovědi na tyto otázky přineseme v pátečním vydání Chomutovského deníku.

Jak bude soutěž probíhat?

Každý se soutěžících dostane od Chomutovského deníku novinku švýcarské firmy Fytofontana Dietceutical, spray Hoodia, který prokazatelně potlačuje chuť k jídlu (další informace v rámečku dole). Současně s tím se soutěžících ujmou odborníci z chomutovského Tiger Relax Clubu, který je naším partnerem v této soutěži. Klub soutěžícím poskytne zdarma až do konce srpna svůj plný servis (více o partnerovi níže). Je pouze na soutěžících, jaký styl hubnutí zvolí.
Každých čtrnáct dní v Tiger Relax Clubu také soutěžící zváží a změří, aby bylo možné sledovat úbytek jejich váhy. Přesto připomínáme – nevyhrává automaticky člověk, který shodí nejvíc kilogramů. Hlasovat budou čtenáři podle svých sympatií! Každých čtrnáct dní tuto stranu věnujeme novinkám z hubnoucího režimu všech tří soutěžících. Každý soutěžící se musí zavázat, že soutěž dokončí (neznamená to ale, že by nemohl odjet na dovolenou apod.).

Jak se bude rozhodovat?

Na konci srpna skončí samotné hubnutí a na webu deníků zahájíme hlasování. Hlavní cenu získá soutěžící, který bude mít v rámci celých severních Čech (Ústecký a Liberecký kraj) nejvíc hlasů.

O co soutěžíme?

K hezčí postavě získají vítězka či vítěz našeho hlasování speciální biotechnologická séra proti vráskám švýcarské firmy Cosmeceutika v hodnotě 3 000 Kč. Přípravky na bázi peptidů obsahující kyselinu hyaluronovou a unikátní kombinací výtažků z rostlin výrazně ovlivňují stav i vzhled pleti. Jsou jednoduchou a bezbolestnou náhradou laserových operací, botoxu i gelových výplní, ale také výrazně prodlužují jejich účinek. Jsou světovou jedničkou v boji proti vráskám.

Odborníci z Tiger Relax Clubu vám pomohou

Každý ze tří soutěžících bude mít po dobu soutěže zdarma k dispozici plný servis našeho partnera – chomutovského Tiger Relax Clubu. Zdejší odborníci a trenéři vědí o hubnutí a zlepšování kondice dost, však také v klubu už několik měsíců fungují speciální kurzy hubnutí.

Co přesně soutěžící získají? Projdou vstupní diagnostikou (změření tělesných rozměrů, procent tuku v těle, index svalové hmoty, kontrola svalových disbalancí), k tomu jim odborníci sestaví návrh tréninkového plánu a pohybového programu. Rovněž provedou analýzu stravovacích návyků soutěžících a navrhnou jim nový redukční jídelníček. K tomu budou mít dva měsíce volný a neomezený vstup do Tiger Clubu na Zahradní i Tiger Studia v Revoluční se vším, co nabízejí, čtyři osobní tréninky s trenérem a čtyři průběžná měření při kontrole hubnutí.

Každý ze soutěžících tak od Tiger Relax Clubu získá zdarma služby v hodnotě pět tisíc korun!

V klubu na Zahradní i ve studiu v Revoluční ulici najdou zájemci špičkově vybavenou posilovnu, určenou pro nabírání svalové hmoty i pro kondiční cvičení. V takzvané cardio zóně jsou stroje vybavené moderní elektronikou, která hlídá maximální tepovou frekvenci cvičícího a optimálně zatěžují jeho oběhový systém tak, aby cvičení bylo účinné a bezpečné pro efektivní spalování tuků. Je tu například běhací pás, ergometr či eliptikal.

Kromě toho oba kluby mají také místnosti na spinning či cvičební prostory pro nácvik bojových umění.

Nabídka klubu je široká – od zmíněné posilovny přes nejrůznější cvičení (pilates, zumba, fitbox, spinning) až po odborné rady ohledně tréninkových plánů ale i jídelníčku při snaze zhubnout.

V Tiger Relax Clubu pracují zkušení profesionálové, často dokonce s několika licencemi ve svém oboru, ať už jde o o fittnes instruktory nebo lektorky spinningu. S klubem také spolupracují lidé, kteří se sportům, které cvičí, věnují na závodní úrovni.

Všechno, co klub nabízí, včetně fotografií z interiéru a představení trenérů najdete na internetových stránkách klubu ZDE.

Unikátní sprej na podporu hubnutí

Klíčem k hubnutí bez stresu je šťavnatá kaktusovitá rostlina Hoodia gordonii s nápadně chlupatým a trnitým stonkem a krásnými květy, tvarem podobným petuniím. Její účinek znali domorodí lovci z jihoafrického kmene Sanů již od nepaměti. Loupali lodyhy a kousky žvýkali při léčbě trávicích potíží, křečí v břiše, na hemeroidy, vysoký krevní tlak a další zdravotní potíže.

Díky jejím mimořádným účinkům dokázali bez jediné zastávky uštvat pouštní antilopu až k úplnému vyčerpání, aniž by pociťovali hlad a známky únavy. Hoodia jim poskytla unikátní odolnost. Ve vyprahlé poušti to byl velmi užitečný trik, jak oklamat tělo.

Náhodou na to přišli jihoafričtí vojáci při potlačování národně osvobozeneckého boje v Namibii. Všimli si, že jejich stopaři z kmene San vydrželi celý den bez jídla, jen žvýkají kousky nějaké rostliny…

Netrvalo dlouho a Hoodia gordonii putovala do rukou jihoafrických vědců, kterým se po desetiletích výzkumů podařilo z rostliny izolovat účinnou látku, označenou jako P- 57. Zjistili, že prokazatelně potlačuje chuť k jídlu a snižuje rychlost absorbce potravy v lidském organismu.

Zanedlouho po objevu molekuly P-57 byl extrakt z Hoodia gordonii schválen jako oficiální přídavek léků na hubnutí. Pilulky, které se objevily na trzích ve Spojených státech, Kanadě a Japonsku ovšem předčil Dietceutical Hoodia spray na hubnutí. Vědecké výzkumy prokázaly, že průměrná vstřebatelnost tablet je v průměru o dvacet procent nižší v porovnání s téměř stoprocentní vstřebatelností ústních sprejů! Certifikovaný extrakt z rostliny, která je na seznamu Cites, představuje moderní podpůrný přípravek při redukčních dietách a cvičení, který významně potlačuje Vaši chuť k jídlu.

„Molekula P57 napodobuje účinek glukózy na mozkové buňky,“ upřesňuje Štěpán Ren, biochemik a dietolog z ústeckého Centra zdraví Naturen. „Hoodia gordonii vlastně „oklame“ mozek a dodává pocit sytosti i v případě, že organizmus ještě nedostal potravu. Právě proto, že mozek dostává informaci, že organizmus potravu přijal, se sníží chuť k jídlu a zastaví pocit hladu. Účinné látky Hoodia gordonii jsou navíc silnější než sama glukóza.“

Přípravek pochopitelně nenahrazuje běžnou stravu a její užívání je třeba podpořit celkovým životním stylem. „V každém případě je mnohem šetrnější než drastické diety a hladovění, které přinášejí psychické problémy a ve výsledku nežádoucí „jojo“ efekt,“ vysvětluje dr. Ren .