Heuschneiderovi a Kožnarovi. To byl klikací souboj v naší webové anketě o nejhezčího sněhuláka. A trval do poslední chvíle. Při skončení webového hlasování měli Kožnarovi o osm hlasů více, skóre 678 - 670.

Jenže jak jsme dopředu upozorňovali, hlasovat se mohlo i cestou kuponů vystřižených z novin. Jejich hodnota byla padesát hlasů (pro srovnání - ti nejaktivnější dokázali za den na webu naklikat přes dvě stě hlasů). Některé rodiny se dokonce soustředily jenom na novinové kupony, třeba Královi nebo Vrbovi (kteří dokonce soutěžili se slonem ze sněhu!). Na webu příliš aktivní nebyli, ale pro svého sněhuláka poslali v obou případe deset kuponů dohromady za pět set hlasů. Ale to nestačilo.

Nakonec zvítězila kombinace aktivního hlasování na webu a zaslaných kuponů. A zatímco s hlasy pro sněhuláka Kožnarovic rodiny přišly jen tři vystřižené kupony, příznivci rodiny Heuschneiderovi jich poslaly hned čtrnáct a těchto sedm set hlasů rozhodlo o jasném vítězi - 1370 hlasů získal sněhulák, kterého nám poslala Anna Heuschneiderová. Asistentka se ozve na e-mail kvůli vyzvednutí výhry, případně volejte 474 316 469.

"Postavili jsme ho s přítelem a bráškou u nás na zahradě," napsala nám k tomu. "Jeho vrchní koule jsme vyzdvihli díky prkýnkům, ze kterých jsme si vytvořili  nájezdovou rampu. Byla to fuška, ale je to fešák :D"

My můžeme jen přitakat, pogratulovat a všem ostatním poděkovat.