Dárková taška KVIZu pro výherce ankety.Soutěž, kterou společně s Chomutovským deníkem uspořádal jirkovský KVIZ (Kulturní, vzdělávací a informační zařízení), trvala po dobu výstavu Merkur. Ta byla k vidění skoro celý březen ve výstavních prostorách Červeného hrádku.

V herně, která byla součástí výstavy, stála výzva k vyfotografování a zaslání výtvoru do redakce. Všechny, které dorazily, si můžete prohlédnout v galerii. A pak se rozhodnout, pro který hlasovat v anketě. Ta poběží čtrnáct dní, tedy do půlnoci 12. dubna. Hlasovat je možné ze stejné IP adresy vždy jednou za den. (Výsledky se zobrazují jen v procentech, ale v případě rovnosti lze ze systému získat přesný počet hlasů).

Autoři pěti výtvorů, které dostanou nejvíc hlasů, získají dárkovou tašku od jirkovského KVIZu. Najdou v ní stylizovanou hru Člověče, nezlob se!, několik volných vstupenek na zámek a do věže, puzzle, termosku na čaj, omalovánky a pexeso (viz foto). Výherce po skončení hlasování kontaktujeme, výhry si budou moci vyzvednout v redakci.