Tam mohli přítomní vidět nejnovější módní trendy jak na nadcházející sezónu, tak i na jaro a léto. K tomu moderátor ukázal přetrvávající módní průšvihy a vše doplnila taneční vystoupení v záři barevných reflektorů.

Slavnostního večera zasvěceného paní módě se osobně zúčastnila i předsedkyně Fondu ohrožených dětí Marie Vodičková, která v závěru show převzala z rukou primátora města šek. „Peníze budou použity v chomutovském Klokánku, kde máme čtyři byty. Potřebujeme je dovybavit. Ten dar je pro nás velice milý. Ne všude máme takhle dobré vztahy jako v Chomutově a moc si toho vážíme,“ řekla Vodičková.

Celé pojetí přehlídky bylo netradiční a bylo dílem choreografa Yemiho. Modelky Vlaďka Erbová, Renata Langmannová, Lili Sarah Fisherová a Hanka Svobodová se na předváděcím mole střídaly s tanečníky JAD Dance Company, kteří stíhali tančit i předvádět, skvěle je doplnil svým vystoupením zpěvák Ben Cristovao.

Moderátor Tomáš Kraus sám předvedl několik modelů a největší úspěch měla módní faux pas, jako jsou vestičky, ledvinky, igelitové tašky či ponožky v pantoflích a sandálích.

Diváci ocenili i projekci ankety a názorů Chomutovanů natočené před samotnou přehlídkou v ulicích města. V průběhu večera se před divadlem i v jeho prostorách prezentovali vystavovatelé a závěr večera dokreslil další taneční program.